Widzimy się na mieście – weekend 13 – 15 grudnia, Trójmiasto


12 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Co przynosi Wam kolejny weekend w Trójmieście? Jak zawsze wiele muzycznych atrakcji! Sprawdźcie, co się będzie działo tym razem!

Wydarzenia w sobotę, 14 grudnia w Trójmieście

Adriatique (Afterlife) | Sfinks700

Adriatique (Afterlife) | Sfinks700

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Adriatique, Leon, Tuxedo, Vacos, Sagia, TOMTO, Early Robots
Bilety:  70 zł, kup na Biletomat.pl

Weekend w Trójmieście zaczynamy tanecznie! Wszystkich fanów muzyki elektronicznej zapraszamy do Sopotu. Tam w klubie Sfinks700 zagrają dla Was: Adriatique, Leon, Tuxedo, Vacos, Sagia, TOMTO oraz Early Robots. Będzie się działo!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Sopocie


Wydarzenia w niedzielę, 15 grudnia w Trójmiasto

Zaklinacz Kobiet w Gdańsku

Zaklinacz kobiet w gdańsku

Gdzie:  Forum Gdańsk
Kto:  Grzegorz Kordek
Bilety:  67 zł, kup na Biletomat.pl

A w niedzielę zapraszamy Was na one man show w wykonaniu Grzegorza Kordka. Jego nowy, interaktywny program Zaklinacz Kobiet dostarczy Wam dawki humoru na cały nadchodzący tydzień. Nie przegapcie!

Sprawdź inne z kategorii stand-up w Gdańsku


Julia Pietrucha – FOLK it! Tour Gdańsk

Julia Pietrucha - FOLK it! Tour Gdańsk 15.12

Gdzie:  Stary Maneż
Kto:  Julia Pietrucha
Bilety:  69 – 129 zł

W magiczny świat pełen harmonii i kojących dźwięków zabierze Was Julia Pietrucha. Trasa Folk it! Tour to nowa odsłona jej twórczości, która z pewnością dostarczy Wam wielu pozytywnych doznań. Przekonajcie się już w ten weekend w Starym Maneżu!

Sprawdź inne koncerty pop w Gdańsku


Smolik // Kev Fox – Gdańsk

Smolik // Kev Fox - Gdańsk

Gdzie:  Gdański Teatr Szekspirowski
Kto:  Smolik // Kev Fox
Bilety:  60 zł

Weekend w Trójmieście zakończy duet Smolik i Kev Fox, czyli brytyjsko-polskie rockowe granie, które naładuje Was energią na kolejne dni nowego tygodnia! Muzycy szykują już powoli nowe rzeczy, więc koncert w Gdańsku jest jedną z ostatnich okazji, aby usłyszeć ich dotychczasowy materiał w całości na żywo. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Co przynosi Wam kolejny weekend w Trójmieście? Jak zawsze wiele muzycznych atrakcji! Sprawdźcie, co się będzie działo tym razem! Wydarzenia w sobotę, 14 grudnia w Trójmieście Adriatique (Afterlife) | Sfinks700 Gdzie:  Sfinks700Kto:  Adriatique, Leon, Tuxedo, Vacos, Sagia, TOMTO, Early RobotsBilety:  70 zł, kup na Biletomat.pl Weekend w Trójmieście zaczynamy tanecznie! Wszystkich fanów muzyki elektronicznej zapraszamy do Sopotu. Tam […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.