Widzimy się na mieście – weekend 11 – 13 października, Trójmiasto


10 października 2019

Podziel się newsem:

Dzieje się w Trójmieście! W ten weekend kobiety będą ratować planetę, a komicy uratują nas przed końcem świata. Co jeszcze wydarzy się na Pomorzu? Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 11 października w Trójmieście

Women’s Voices: kobiety ratują planetę

Women's Voices kobiety ratują planetę

Gdzie:  Stary Maneż, Gdańsk

Kto:  Kayah, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Edyta Bartosiewicz

Bilety:  85 – 129 zł

Kobiety ratują planetę to kolejna odsłona projektu Women’s Voices, kierowanego przez Paulinę Przybysz. Tym razem na scenie zobaczymy Kayah, Julię Pietruchę, Melę Koteluk, Paulinę Przybysz oraz Edytę Bartosiewicz. Artystki prezentując ważne dla siebie utwory, będą zwracać uwagę na najważniejsze problemy współczesnego świata: ekologiczne, społeczne, polityczne i ekonomiczne. Zapraszamy na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie!

Sprawdź inne koncerty w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 12 października w Trójmieście

KęKę – Gdańsk

kękę gdańsk

Gdzie:  B90, Gdańsk

Kto:  KęKę

Bilety:  40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl

KęKę już w ten weekend wystąpi ze swoim najnowszym materiałem z albumu Mr. KęKę w Gdańsku! Podczas tego wieczoru nie zabraknie charakterystycznych dla rapera refleksyjnych kawałków w stylu starej szkoły, ale pojawią się także bardziej imprezowe numery, po które artysta sięgnął na swojej najnowszej płycie. Sprawdźcie jak teraz brzmi Mr. KęKę, już w sobotę w gdańskim B90!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Happysad +18 Tour – Gdynia

happysad trasa +18

Gdzie:  Klub Muzyczny Ucho

Kto:  Happysad

Bilety:  59 – 69 zł

Zespół Happysad to już osiemnastolatkowie! Z tej okazji zapraszają Was na swoją urodzinową imprezę, która odbędzie się już w nadchodzący weekend w Klubie Muzycznym Ucho. Podczas niej usłyszycie zarówno bardziej sentymentalne utwory ze starszej dyskografii grupy, jak i prawdziwe imprezowe kawałki, które porwą Was do tańca. Jednego jesteśmy pewni – pod sceną nie zabraknie szalonej zabawy. Nie przegapcie jej!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdyni


Wydarzenia w niedzielę, 13 października w Trójmieście

Koniec Świata: Wielka Trasa Stand-up Polska w Gdańsku

Koniec Świata Wielka Trasa Stand-up Polska w Gdańsku

Gdzie:  Stary Maneż, Gdańsk

Kto:  Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Walos, Wojtek Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, Piotrek Szumowski, Maciek Adamczyk, Sebastian Rejent

Bilety:  59 – 69, kup na eBilet.pl

Rozrywki na pewno dostarczą Wam również reprezentanci Stand-up Polska, którzy już w niedzielę wystąpią w Gdańsku ze swoim najnowszym materiałem – Koniec Świata. Niech Was nie zwiedzie ta z pozoru pesymistyczna nazwa. Wszystkie okropieństwa związane z tym nadchodzącym zjawiskiem zostaną przefiltrowane przez szalone umysły najlepszych polskich komików, co w efekcie da mieszankę równie niebezpiecznej komedii. Musicie tam być!

Sprawdź inne wydarzenia stand up w Gdańsku


Lady Pank w Gdańsku

lady pank w gdańsku

Gdzie:  Ergo Arena

Kto:  Lady Pank

Bilety:  69 – 99 zł, kup na eventim.pl

Na zakończenie weekendu w Trójmieście mamy dla Was prawdziwą legendę polskiej sceny rockowej! Niezastąpiony, fenomenalny zespół Lady Pank, który pomimo tylu lat aktywności na scenie wciąż jest w genialnej formie, wystąpi w ten weekend w Ergo Arenie – jednym z największych obiektów koncertowych w kraju. Szykuje się niezapomniane wydarzenie pełne muzycznej, gitarowej energii. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Dzieje się w Trójmieście! W ten weekend kobiety będą ratować planetę, a komicy uratują nas przed końcem świata. Co jeszcze wydarzy się na Pomorzu? Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 11 października w Trójmieście Women’s Voices: kobiety ratują planetę Gdzie:  Stary Maneż, Gdańsk Kto:  Kayah, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Edyta Bartosiewicz Bilety:  85 – 129 zł Kobiety ratują […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →