Widzimy się na mieście – weekend 1 – 3 listopada, Poznań


31 października 2019

Podziel się newsem:

Przed nami wyjątkowo imprezowy i taneczny weekend w Poznaniu. Oto kilka wydarzeń, na których nie powinno Was zabraknąć!

Wydarzenia w piątek, 1 listopada w Poznaniu

Dom Strachów w Próżności | CoCieTrapy

Dom Strachów w Próżności CoCieTrapy

Gdzie:  Próżność

Kto:  DJ WAR, CO CIE TRAPY, DJ CROW

Bilety:  20 zł

Halloweenowy weekend trwa! Zapraszamy na iście upiorną imprezkę do klubu Próżność. Zagrają dla Was DJ WAR, CO CIE TRAPY oraz DJ CROW, którzy zaprezentują solidną dawkę newschoolu, trapów i rapsów . Czeka Was parkiet pełen grozy i upiorne cocktaile. Oczywiście obowiązuje przerażający dresscode. Wpadajcie!

Sprawdź inne imprezy w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 2 listopada w Poznaniu

ŻABSON premierowo + GUZIOR

ŻABSON premierowo + GUZIOR

Gdzie:  Tama

Kto:  Żabson, Guzior

Bilety:  55 zł, kup na Biletomat.pl

Z kolei fanów hip hopu zapraszamy w sobotę do Tamy, gdzie scenę przejmą przedstawiciele młodego pokolenia – Żabson oraz Guzior. Pierwszy zagra premierowo ze swoim najnowszym albumem Internaziomal, który swoją premierę miał w tym tygodniu. Drugi zadba o to, aby rozbujać publiczność swoimi dobrze znanymi przebojami. To będzie wybuchowa mieszanka dwóch niesamowitych energii!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Feelaz 2.0 – All Night Long | Tama

Feelaz 2.0 - All Night Long Tama

Gdzie:  Tama

Kto:  Feelaz

Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Spragnieni tanecznej imprezy niech skierują się do Tamy. Tam podczas imprezy Feelaz 2.0 – All Night Long, swoje dwudziestolecie grania w klubach będzie obchodził DJ Feelaz. Zagra on w formule all night long i zadba o to, abyście tej nocy nie opuszczali parkietu. Jeśli jesteście gotowi przyjąć to wyzwanie to widzimy się w sobotę w Tamie!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Poznaniu


Sounds Of Warehouse – Dom Technika

Sounds Of Warehouse Dom Technika 2.11.2019

Gdzie:  Dom Technika

Kto:  Lcaise, Sourge, Robert Błaszczyk, Venzio

Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

Kolejna i ostatnie już taneczna propozycja na ten weekend to impreza Sound of Warehouse w Domu Technika. Zagrają Lcaise, Sourge, Robert Błaszczyk oraz Venzio, którzy cofną się do początków historii kultury klubowej i połączą stare z nowym, tak, że nogi same porwą Was do tańca. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Przed nami wyjątkowo imprezowy i taneczny weekend w Poznaniu. Oto kilka wydarzeń, na których nie powinno Was zabraknąć! Wydarzenia w piątek, 1 listopada w Poznaniu Dom Strachów w Próżności | CoCieTrapy Gdzie:  Próżność Kto:  DJ WAR, CO CIE TRAPY, DJ CROW Bilety:  20 zł Halloweenowy weekend trwa! Zapraszamy na iście upiorną imprezkę do klubu Próżność. Zagrają dla […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →