Widzimy się na mieście – Poznań, 24-26 maja


23 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie samymi Juwenaliami Poznań żyje w ten weekend. Prócz święta studentów, stolica Wielkopolski będzie imprezować jak długa i szeroka, od klubów po modne, letnie miejscówki.

Piątek, 24 maja

Juwenalia Poznań

Gdzie:  Park Jana Pawła II
Kto: Paluch, Beata i Bajm, Clock Machine, Bovska i inni
Bilety:  studenci: wstęp bezpłatny / pozostali: 10-65 zł, kup bilety na Biletomat.pl

Tegoroczne Juwenalia w Poznaniu zapowiadają się na największe w dotychczasowej historii. Organizatorzy zadbali o to, co najważniejsze dla studentów – dobrą zabawę, którą zapewnią artyści zarówno znani, jak i debiutujący. Wśród największych gwiazd należy wymienić Palucha, Beatę i Bajm, Clock Machine i Bovską. To zaledwie wycinek tego, co czeka Poznań przez trzy dni trwania imprezy (od czwartku do soboty).


Jacek Sienkiewicz, TAMA


Gdzie:
  Tama
Kto:  Jacek Sienkiewicz, Elvira, Julia, Wojtman
Bilety: 30 zł, zapłać przed wejściem

Jacek Sienkiewicz to marka znana wszystkim polskim klubowiczom. Szanowany producent i didżej zawita po raz kolejny do Poznania, by zaprezentować się w Tamie. U jego boku usłyszymy lokalną reprezentację w składzie Elvira, Julia Wojtman.


Nohono + Vyspa w KontenerART


Gdzie:
  KontenerArt
Kto:  Nohono, Vyspa
Bilety: bezpłatnie

KontenerArt to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w sezonie letnim w Poznaniu. Znajdująca się nad rzeką Wartą przestrzeń kultury to od dawna gwarant występów artystów z rozmaitych, muzycznych światów. Tym razem rządzić będzie elektronika. Na scenie KontenerArtu zaprezentują się Nohono Vyspa.


Sobota, 25 maja

Studio 54 w Próżności #5 Novika & Mr. Lex

Gdzie: Próżność
Kto:  Novika, Mr Lex, Disco Teddy
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Studio 54 staje się znakiem firmowym poznańskiej Próżności. W czasie imprez z tego cyklu, goście zawsze mogą liczyć na świetną muzykę i klimat rodem z najsłynniejszych klubów Nowego Jorku lat 70. i 80. Tym razem o doskonałą atmosferę zatroszczą się Novika Mr Lex w asyście rezydentów Próżności.


Tornado Wallace | TAMA

Gdzie: TAMA
Kto:  Tornado Wallace, Raff, Wosk
Bilety:  0-30 zł, zapłać przed wejściem

25 maja do Tamy zawita Tornado Wallace, australijski DJ i producent mieszkający obecnie w Berline. Rozgłos zdobył grając niepowtarzalne, wielogodzinne sety w swoim rodzinnym Melbourne. Od tamtej pory regularnie pojawia się w line-upach najciekawszych klubów i festiwali świata. Na swoim koncie ma LP dla uznanej wytwórni Running Back (prowadzonej przez Gerda Jansona) oraz szereg 12″ wydanych między innymi dla ESP Institute, Beats In Space Records, Animals Dancing. Produkcje oraz sety Wallace’a nie pozwalają się jednoznacznie skategoryzować, płynnie łącząc w sobie wiele gatunków muzyki elektronicznej od italo przez house, disco, techno po trance. Za support odpowiedzialni będą lokalni wyjadacze Raff & WOSK.


2. urodziny Verzerrung

Gdzie: Projekt LAB
Kto:  Lapse of Reason, Templər + MELANIA ., Zariush, Ärniax, Monster DJ, Pockerfield
Bilety: 0-20 zł, zapłać przed wejściem

Po kilkomiesięcznej przerwie VERZERRUNG powraca do Projekt LAB na drugie urodziny. Poznańska scena znów zostanie sterroryzowana brzmieniami industrial, ebm i wave na jedną noc. Podczas imprezy zobaczymy zarówno live w wykonaniu Lapse of Reasonjak i świetne sety didżejskie.


Sobota na Nocnym: Yorüba

Gdzie: Nocny Targ Towarzyski
Kto:  Yorüba, Łukasz Kowalka (Duszne Granie)
Bilety: bezpłatnie

Yorüba to kolektyw stworzony przez dwóch francuskich didżejów i producentów, na stałe mieszkających w Warszawie. W swoich setach prezentują mix inspiracji wieloma odmianami muzyki house. Swoje autorskie produkcje wydawali m.in. w londyńskim labelu Bewild Records czy White Widow. Regularnie grają w klubach w całej Polsce i nie tylko. Sobotniej nocy na Nocnym Targu Towarzyskim wystąpili także znany i lubiany Łukasz Kowalka, didżej i gospodarz audycji Duszne Granie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: