Widzimy się na mieście – Poznań, 17-19 maja


17 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Stolica Wielkopolski zaprasza na weekend pełen wrażeń. W Poznaniu będzie głośno, będzie intensywnie!

Piątek, 17 maja

DT pres. Mutually Feeling live, Pulsum (CAN)

Gdzie:  Dom Technika
Kto:  Mutually Feeling LIVE, Pulsum, MRTN., Loco Motive
Bilety:  10-20 zł, zapłać przed wejściem

Mutually Feeling to audiowizualny projekt tworzony przez kanadyjski duet Ariana Molly oraz Connor McComb (Pulsum). Ich eteryczne, taneczne kompozycje łączą się z poetyckim i uczuciowym wokalem, który zmusza ciało do tańca. Do Polski, a dokładniej do poznańskiego Domu Technika, zawitają z niedawno wydanym materiałem w Postaci EPki Intertwined (Esoteric Exports, Australia).


Tylko Polskie Techno #5 / 17.05 / TAMA


Gdzie:
  TAMA
Kto:  VONDA7, Carla Roca, Joana, PAKA
Bilety: 20-25 zł, zapłać przed wejściem

Same prowadzą kluby, tworzą muzykę, budują scenę. Rezydują w najlepszych polskich miejscówkach, Regularnie zbierają tłumy na najważniejszych festiwalach. Szacunek lokalsów zdobywają od lat. Pochodzą z różnych miast w Polsce, spotykają się w Poznaniu. Oddając hołd zasadzie „cudze chwalicie, swego nie znacie” cykl Tylko Polskie Techno prezentuje piątą edycję, podczas którek  za selekcje odpowiadać będą tylko polskie producentki i didżejki!


Alvaro Soler – Poznań – Sala Ziemi

Gdzie: Sala Ziemi, MTP
Kto:  Alvaro Soler, Kelvin Jones
Bilety:  SOLD OUT

Sukces Alvaro Solera jest imponujący – jego debiutancki album Eterno Agosto z takimi przebojami jak Sofia, El Mismo Sol czy Yo Contigo, Tú Conmigo (The Gong Gong Song) zdobył ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych nagród na całym świecie. Arysta był nominowany do trzech nagród Latin American Music Awards, a ponad 2,5 miliona fanów dziennie korzysta z jego kanału na YouTube. W ramach trasy Mar De Colores European Tour 2019, Alvaro Soler zagra szereg koncertów w Polsce, w tym w poznańskiej Sali Ziemi. Bilety na tn występ zostały wyprzedane.


Sobota, 18 maja

Coyu | TAMA x Plug.in

Gdzie: TAMA
Kto:  Coyu, Truant, KVSN
Bilety:  20-30 zł, kup bilet na Biletomat.pl

18 maja do Tamy powraca Coyu, miłośnik kotów, jedna z czołowych postaci hiszpańskiej elektroniki, a także szef labelu Suara, eksplorującego szerokie spektrum house’u. Solidny support zapewnią warszawski dj Truant oraz rezydenci Tamy, czyli KVSN. Specjalny live-stream z kociej imprezy szykuje ekipa Plug.in,


Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Gdzie: Projekt LAB
Kto:  Julian Perez, Dawid Sieradzk, Exilim, Vladimir Kozakov, Genique, Martin Schmit, minimalico, Saxone
Bilety:  20-30 zł, kup bilet na Biletomat.pl

Już w sobotę do poznańskiego Projektu LAB przybędzie gość, którego płytami wypełnione są kejsy wielu didżejów, którzy doceniają go nie tylko za rodzaj muzyki, którą gra i produkuje, ale także za podejście do procesu twórczego oraz „biznesu” muzyki elektronicznej. Skupiony na jakości, cierpliwy, niesamowicie precyzyjny w swym działaniu, hiszpański DJ i producent, Julian Perez w towarzystwie ekipy KARAWANA i innych.


Szkolna Dyskoteka #2 na Nocnym Towarzyskim

Gdzie: Nocny Targ Towarzyski
Kto:  PTFM, Full Tandeta
Bilety:  bezpłatnie

Nocny Targ Towarzyski zaprasza wszystkich złaknionych wiosenej pogody, towarzyskich dyskusji, wyjątkowego jedzenia i nieskrępowanej zabawy. Szkolna Dyskoteka to doskonale znany poznańskim klubowiczom cykl, który gwarantuje całonocne pląsy!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: