Widzimy się na mieściePoznań, 10-12 maja


09 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W Poznaniu szykuje się weekend pełen wrażeń. Niezależnie od preferencji, każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż na mieście będzie się dziać całkiem sporo!

Piątek, 10 maja

Outlook Festival Official Poznań Launch Party 2019 / Projekt LAB

Gdzie:  Projekt LAB
Kto:  Vivek, B-Say, Finwa, DEGO AWARD Winning RankingHitman, Criss NSA, k.o., Alegria, Anthila i inni
Bilety:  15-30 zł, kup teraz na Biletomat.pl

Outlook Festival w Chorwacji odbywa się w tym roku ostatni raz w osławionym forcie w Pula. Przedsmak imprezy będziemy mogli poczuć za sprawą Outlook Festival Launch Party w Poznaniu.

Z tej okazji zawiązała się nie byle jaka koalicja. Doskonale znana na poznańskim i nie tylko gruncie, załoga Dungeon Beats zaprosiła do współpracy zaiste godną kompanię w postaci zasłużonego założyciela New Bass Order oraz młodego twórcę Digital Organism. Razem szykują basowe święto! Nad deckami pojawi się zagraniczna i lokalna reprezentacja najmocniejszych zawodników. O nagłośnienie zadbają specjaliści z Roots Revival Soundsystem.


Geschichte: Dj Emerson (CLR / Micro.fon) / Berlin


Gdzie:
  Schron
Kto:  DJ Emerson, HellboyN Å TCherry aka BreakNtuneDj Pi i inni
Bilety:  20-30 zł, kup teraz na Biletomat.pl

DJ Emerson kształtował berlińską scenę techno, jeszcze zanim stało się to modne. W Polsce występował na imprezach m.in. z Rebekah w Nowej Jerozolimie czy na Mayday. Założyciel wytwórni, której fanami są m.in. Chris Liebing czy Adam Beyer. Niezwykły producent, który wydał wiele płyt, m.in. w znanej chyba wszystkim miłośnikom techno, CLR.

Jego numery takie jak Rubberband Man czy Truck Volume, są najlepszym dowodem na to, jak dobrze można połączyć perkusję i melodię z bardziej surową, industrialną tech housową podstawą – połączenie, które gwarantuje emocje na parkiecie. Jeśli kochasz muzykę elektroniczną i jesteś fanem techno… Uwielbiasz tańczyć i doceniasz dobrą muzykę, nie podążając za trendami szufladkowania, przyjdź do Schronu!


Sobota, 11 maja

Marco Bailey / TAMA

Gdzie:  TAMA
Kto:  Marco Bailey, Angelo Mike, Leon
Bilety:  20-30 zł, kup teraz na Biletomat.pl

11 maja gościem Tamy będzie Marco Bailey, jedna z najbardziej wpływowych postaci światowego techno. W czasie swojej ponad 30-letniej kariery miał okazję zjeździć praktycznie cały świat, a uznanych artystów, z którymi współpracował, można by wymieniać w nieskończoność, dlatego niecierpliwie czekamy na to, co zaprezentuje w Tamie.

Imprezę otworzy związany z festiwalem Audioriver dj i promotor Leon, a zamknie Angelo Mike, który od lat jest synonimem jakości muzycznej oraz zaangażowania w scenę klubową.


DT pres. Earth Trax, WOSK, P!L / Dom Technika

Gdzie:  Dom Technika
Kto:  Earth Trax, Wosk, PIL (MRTN. + Loco Motive)
Bilety:  10-20 zł, kup przed wejściem

Bartosz Kruczyński / Earth Trax / Pejzaż / The Phantom – oto pseudonimy, pod jakimi spotkacie produkcje kolejnego gościa Domu Technika. Znany z wydawnictw dla wielu szanowanych labeli, takich jak Shall Not Fade, Rhythm Section, Echovolt, Phonica czy Les Yeux Orange, licznych kolaboracji, m.in. z Newborn Jr. czy Jaromirem jako Ptaki. Od niedawna sam postanowił wydawać, rozpoczynając tym samym działalność labelu o nazwie Ziemia.


Niedziela, 12 maja

Babu Król & Smutne Piosenki / Dragon

Gdzie:  Dragon Social Club
Kto:  Babu Król, Smutne Piosenki
Bilety:  20-30 zł, kup teraz na Kupbilecik.pl

5 kwietnia ukazała się płyta z coverami i prawdziwymi dansingowymi szlagierami. Część pierwsza to autorskie kompozycje Jacka Szymkiewicza (Budynia z Pogodno) oraz Pauliny Frąckowiak (Smutne Piosenki). Część druga to nietypowe adaptacje hitów stworzone przez Babu Króla.

Możliwe Take on me A-ha w wersji elektro lub Pod Papugami w wersji dubstepowej! Koncert dopełnią klasyczne, ale doprawione szczyptą dekadencji dancingowe melodie.

Dla młodych i tych pamiętających czasy prawdziwych dansingów. Dużo radości, tańca. Trochę melancholii. Publiczność bawi się wyborowo. Wszyscy znają teksty, a kroków uczyć się nie trzeba. Pokolenia łączą się w tańcu i niezapomnianych melodiach. Tylu wspaniałych artystów na jednej scenie w projekcie bardzo wystrzałowym i zagrzewającym serca wszystkich.

W Poznaniu szykuje się weekend pełen wrażeń. Niezależnie od preferencji, każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż na mieście będzie się dziać całkiem sporo! Piątek, 10 maja Outlook Festival Official Poznań Launch Party 2019 / Projekt LAB Gdzie:  Projekt LAB Kto:  Vivek, B-Say, Finwa, DEGO AWARD Winning Ranking, Hitman, Criss NSA, k.o., Alegria, Anthila i inni Bilety:  15-30 zł, kup […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →