Warszawski Festiwal Konesera już w ten weekend. Sprawdźcie, co będzie się działo


10 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Warszawski Festiwal Konesera w tym roku odbędzie się już po raz drugi. W ciągu dwóch dni oprócz ciekawych koncertów odbywać się będą także różne warsztaty i wystawy. Sprawdźcie szczegóły.

Warszawski Festiwal Konesera odbędzie się dawnej fabryce wódek Koneser, która znajduje się na Pradze Północ. Miejsce charakteryzuje się budynkami z czerwonej cegły, które zostały odrestaurowane i zaadaptowane do wielu nowych funkcji. Obecnie mieści się tam wiele restauracji, pasaż z modą autorską, biura, mieszkania, hotel oraz sklepu. Znajduje się tam również Muzeum Polskiej Wódki.

W dniach 14-15 września, czyli już w najbliższy w tym miejscu będzie można uczestniczyć w koncertach wielu znanych polskich artystów. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy. Line-up i timetable prezentuje się następująco:

Warszawski Festiwal Konesera – line-up, timetable

sobota, 14 września

16.30 – Sabina
17.45 – Skubas
19.15 Nosowska
21.00 – Ørganek

niedziela, 15 września

16.30 – Wojtek Mazolewski Quintet Komeda
18.00 – L.U.C & Rebel Babel Ensemble
19.30 – The Dumplings
21.00 – Fisz Emade Tworzywo

Warszawski Festiwal Konesera - line-up, timetable

Festiwalowi towarzyszyć będą także Targi Rzeczy Ładnych, czyli największe targi designu w Warszawie, oraz TRŁ Print! – targi plakatów, ilustracji i druku.

Komisja Europejska na Warszawskim Festiwalu Konesera

W tym roku swoją strefę będzie miała Komisja Europejska, która wcześniej pojawiła się na Audioriver 2019 i Olsztyn Green Festival 2019. W europejskiej strefie #EUandME będzie można, m.in. uczestniczyć w warsztatach ekologicznych i komiksowych, skomponować własną muzykę na Mash Machine i wykonać pamiątkowego „gifa” w stylu Andy’ego Warhola. Motywem przewodnim aktywności w strefie będzie realizowanie pasji.

Fot. Maciek Jazwiecki / Agencja Gazeta

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: