W Warszawie powstanie PLAC ZABAW dla dorosłych!


23 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Będzie można pofikać, jeśli tylko zechcecie rzucić groszem. ;)

Coraz mniej ruszasz swoim ciałem? Zdarza Ci się na kilka godzin przykleić do monitora kompa albo telefonu? Najwyższy czas to zmienić i znowu poczuć w sobie dziecięcą energię i beztroskę! Jeśli więc z tęsknotą wspominasz czasy, kiedy popołudnia spędzałeś na grze w „podchody” i „dwa ognie” – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

W Warszawie z inicjatywy Akademii „W Gruncie Ruchu” ma powstać „plac zabaw” dla dorosłych! Żeby jednak tej świetny pomysł mógł stać się rzeczywistością – potrzebne jest Wasze wsparcie.

Do końca tygodnia możecie dofinansować projekt dokonując wpłaty przez portal PolakPotrafi.pl. Minimalna kwota do rozkręcenia Akademii „W Gruncie Ruchu” została już zebrana, ale wiadomo, że im więcej – tym lepiej!

W zamian dostaniecie w stolicy przestrzeń treningową, dedykowaną eksploracji różnorodnych form ruchu. Nie zabraknie zajęć z jogi, akrobatyki, capoeiry i parkour. Wszelkie informacje o projekcie znajdziecie KLIKAJĄC TUTAJ!

Nam taki pomysł rozruszania Warszawiaków bardzo się podoba. :) Także koniec sztywniactwa – czas znowu być sexi-flexi. Dorośli na trzepaki!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: