W łódzkim Rossmannie stanęły automaty do uzupełniania kosmetyków

Podziel się newsem:

15 czerwca w drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze marka OnlyBio otworzyła najnowocześniejszą stację uzupełniania kosmetyków.

Reklama

W łódzkiej Manufakturze powstała najnowocześniejsza drogeria Rossmann w Europie

Rossmann otworzył w galerii Manufaktura w Łodzi, swój najnowocześniejszy salon w Europie. Składa się ona z czterech stref:

  • Manufaktura Piękna, gdzie możemy skorzystać m.in. ze stacji uzupełniania kosmetyków marki OnlyBio;
  • Strefa Beauty, z rozbudowaną ofertą perfumeryjną;
  • Strefa Zdrowia, którą zdobi ściana z mchu z napisem „Zdrowo”, gdzie znajdziecie produkty dla fanów zdrowego odżywiania;
  • Strefa Grab&go, gdzie szybko znajdziecie podstawowe produkty pierwszej potrzeby
rossmann w łódzkiej manufakturze

Automaty do uzupełniania kosmetyków marki OnlyBio

Jakiś czas temu pisaliśmy o automatach do uzupełniania kosmetyków i środków czystości w czeskich drogeriach Rossmann. Teraz doczekaliśmy się tego rozwiązania także w Polsce. Refill stadion marki OnlyBio pozwala na napełnianie butelek wielokrotnego użytku, np. szamponem, żelem pod prysznic, płynem do prania czy mycia naczyń. Dzięki temu możemy ograniczyć zużycie plastiku.

Stacja refill ma przede wszystkim za zadanie minimalizację ilości zużytego plastiku, korzystanie na co dzień z bezpiecznych produktów, a przede wszystkim przekonanie do ekologicznego stylu życia. Obsługa stacji jest bardzo prosta, wystarczy na ekranie wybrać swój ulubiony produkt, przy pierwszym zakupie dodać butelkę, na monitorze pokaże się numer stanowiska, w którym zostanie napełniona butelka. Należy wybrać opakowanie szklane lub z recyklingu, przykleić na nią etykietę, a następnie postawić butelkę na wskazanym numerze stanowiska i wcisnąć przycisk start. Na ekranie przy stanowisku pojawi się komunikat o zakończeniu dozowania. Przy kasie należy zeskanować kod kreskowy etykiety oraz kod kresowy butelki. Za drugim razem, jak przyjdziemy ze swoją butelką, skanujemy tylko i wyłącznie kod kreskowy z etykiety. Pamiętajmy, że nie mamy planety B i pierwsza w Polsce automatyczna stacja refill to nasz wspólny wielki gest dla Ziemi – Marcin Pawlikowski prezes zarządu OnlyBio.life

automaty do uzupełniania kosmetyków rossmann

Mamy nadzieję, że takie automaty niedługo staną także w innych polskich miastach.

15 czerwca w drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze marka OnlyBio otworzyła najnowocześniejszą stację uzupełniania kosmetyków. W łódzkiej Manufakturze powstała najnowocześniejsza drogeria Rossmann w Europie Rossmann otworzył w galerii Manufaktura w Łodzi, swój najnowocześniejszy salon w Europie. Składa się ona z czterech stref: Manufaktura Piękna, gdzie możemy skorzystać m.in. ze stacji uzupełniania kosmetyków marki OnlyBio; Strefa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.