Peter Beste & Nico Poalillo

Me And That Man prezentują „Under The Spell”


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Trzecia płyta Me And That Man ukaże się już 19 listopada. Tymczasem do sieci trafił singiel Under The Spell. Sprawdź.

Under The Spell, czyli rockabilly na sterydach

Promocja New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2 nabiera rozpędu. Do sieci trafił singiel Under The Spell wraz z teledyskiem. Gościnnie możemy usłyszeć na nim kryjącego się pod pseudonimem Mary Goore Tobiasa Forge’a, lidera zespołu Ghost. Oto jak Nergal, lider Me And That Man wypowiada się o Under The Spell:

Wracamy ponownie, tym razem z „Under The Spell” z udziałem Mary Goore. To utwór, który określiłbym jako rockabilly na sterydach – uwielbiam tę piosenkę. To obszar twórczości Me And That Man, który jeszcze nie do końca został przez nas spenetrowany. Na razie cieszcie się singlem – cały album już w najbliższy piątek.

Me And That Man – Under The Spell feat. Mary Goore

New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2 tuż za rogiem

New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2 jest swoistą kontynuacją wydanego w zeszłym roku New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1. Znana jest już tracklista wydawnictwa, a preorder wciąż jest dostępny do kupienia w tym w wersji limitowanej z mediabookiem oraz t-shirtem.

Tracklista Me And That Man – New Man New Songs Same Shit Vol 2

1. Black Hearse Cadillac (feat. Hank Von Hell, Anders Odden)
2. Under the Spell (feat. Mary Goore)
3. All Hope Has Gone (feat. Blaze Bayley, Gary Holt, Jeff Mantas Dunn)
4. Witches Don’t Fall in Love (feat. Kristoffer Rygg)
5. Losing My Blues (feat. Olve Abbath Eikemo, Frank The Baptist, Chris Holmes)
6. Coldest Day in Hell (feat Ralf Gyllenhammar, Douglas Blair)
7. Year of the Snake (feat. David Vincent)
8. Blues & Cocaine (feat. Michale Graves)
9. Silver Halide Echoes (feat. Randy Blythe)
10. Goodbye (feat. Alissa White-Gluz, Devin Townsend)
11. Angel of Light (feat. Myrkur)
12. Got Your Tongue (feat. Chris Georgiadis)

Obietnica różnorodności

Zapowiadając swoje wydawnictwo, Nergal przekonuje, że New Man, New Songs, Same Shit, vol.2 będzie bardzo różnorodnym projektem:

Po przebojowym i chwytliwym „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”, Me And That Man prezentują teraz zupełnie nowe oblicze: otwierający całość „Black Hearse Cadillac” to złowieszczy początek tej piekielnej podróży przez mroczne pustynne pejzaże dźwiękowe. „Under The Spell” (z wokalem Mary Goore) przywołuje atmosferę spaghetti westernu. Utwory takie jak „Witches Don’t Fall in Love” (Kristoffer Rygg/Ulver), mocno rockowy „Blues & Cocaine” (Michale Graves) i tajemniczy „Goodbye” (Alissa White-Gluz), ukazują ogromną różnorodność I nieprzewidywalność płyty. Na albumie nie zabrakło także bardziej uduchowionych kompozycji, takich jak blues-rockowa ballada „Angel of Light” z urzekającym głosem Myrkur.

Trzecia płyta Me And That Man ukaże się już 19 listopada. Tymczasem do sieci trafił singiel Under The Spell. Sprawdź. Under The Spell, czyli rockabilly na sterydach Promocja New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2 nabiera rozpędu. Do sieci trafił singiel Under The Spell wraz z teledyskiem. Gościnnie możemy usłyszeć na nim kryjącego się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →