kadr z gry „Diablo IV”

Twórcy gry „Diablo IV” chcą, by gracze krwawili. Naprawdę


25 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Twórcy gry Diablo IV przygotowali ciekawą akcję. W zamian za oddawanie krwi, gracze otrzymają wyjątkowe „skórki” na przedmioty w grze.

666 litrów krwi

Blizzard, twórcy hitowej gry Diablo IV, wpadli na nietypowy pomysł akcji dobroczynnej, w którą chcą zaangażować graczy. Przez cały miesiąc gracze będą mogli oddawać krew, a nagrodą za ich dobry uczynek będą wyjątkowe „skórki” na przedmioty w świecie gry, które otrzyma cała społeczność graczy. Ponadto każdy gracz Diablo IV w Stanach Zjednoczonych weźmie udział w losowaniu, w którym główną nagrodą jest niezwykły komputer. Blood Harvest, bo tak nazywa się ten model, jest chłodzony cieczą, a przy okazji… nasączony ludzką krwią. A oprócz tego ma „w środku” kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4090 i procesor Intel Core i9. Warunkiem startu losowania jest osiągnięcie celu zbiórki, 666 litrów krwi. Jest więc powód, by nie co się poświęcić i oddać krew. Tak o swojej akcji pisze firma Blizzard:

Naszym celem jest zebranie łącznie 666 litrów krw. Dawcy otrzymują przedmioty w grze dzięki wspólnemu wysiłkowi. Kolejne karmazynowe elementy kosmetyczne dla przedmiotów w grze zostaną odblokowane po osiągnięciu 33 procent, 66 procent i 100 procent naszego celu. Ci, którzy nie kwalifikują się do oddania krwi lub mieszkają za granicą, mogą w inny sposób czerpać korzyści w grze w miarę postępów w realizacji naszego celu.

Obecnie graczom udało się osiągnąć 39 procent celu, co oznacza, że wszyscy gracze Diablo IV mają dostęp do kilku nowych, czerwonych „skórek” broni.

Trailer gry Diablo IV

Twórcy gry Diablo IV przygotowali ciekawą akcję. W zamian za oddawanie krwi, gracze otrzymają wyjątkowe „skórki” na przedmioty w grze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 666 litrów krwi Blizzard, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →