To jeszcze streetwear? Poznaliśmy akcesoria z nowego dropu Supreme


19 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Supreme, to marka, którą zna chyba każdy. Niedawno poznaliśmy najnowszy lookbook Supreme z jesienno-zimową kolekcją. Jednak to nie o ciuchy są głównym tematem do rozmów, a gadżety.

Supreme prezentuje lookbook z kolekcją na jesień i zimę 2020

Legendarna firma, która na rynku jest nieprzerwanie od 1994 roku, kilka dni temu zaprezentowała swój najnowszy lookbook na sezon jesień/zima. Tym razem Supreme postawiło na inspiracje sztuką, sportem, ale przede wszystkim na odzież roboczą.

Ponadto, w kolekcji znalazło się także miejsce na wyczekiwaną przez wielu współpracę ze Smurfami, jednak teraz dostaniemy tylko kilka wzorów, a kolejne będą odsłaniane stopniowo w następnych dropach.

supreme

Ciuchy ciuchami, jednak wszystkie hajpbestie czekają przede wszystkim na akcesoria. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy to właśnie one cieszą się o wiele większą popularnością niż ubrania. Warto przypomnieć, że w sklepie Supreme w przeszłości pojawił się obrandingowany motocykl, czy legendarna już cegła z logo marki.

Natomiast w nadchodzącym dropie pojawią się między innymi takie rzeczy jak arcade’owy automat z Mortal Kombat, szminka od Pat McGrath Labs, pasta do zębów, akwarium, materac Kartell Trix, czy chociażby laleczka Chucky z amerykańskich horrorów ubrana od stóp do głów w Supreme. Zresztą, zobaczcie sami.

akcesoria-supreme-fw20-3
akcesoria-supreme-fw20-8
akcesoria-supreme-fw20-6
akcesoria-supreme-fw20-9
akcesoria-supreme-fw20-20

Cały lookbook, oraz wszystkie akcesoria od Supa z nadchodzącego dropu znajdziecie na ich stronie internetowej. Natomiast kolekcja jesień/zima będzie dostępna już od czwartku, 20 sierpnia. Jednak ostrzegamy, rzeczy będą znikały bardzo szybko.

Supreme, to marka, którą zna chyba każdy. Niedawno poznaliśmy najnowszy lookbook Supreme z jesienno-zimową kolekcją. Jednak to nie o ciuchy są głównym tematem do rozmów, a gadżety. Supreme prezentuje lookbook z kolekcją na jesień i zimę 2020 Legendarna firma, która na rynku jest nieprzerwanie od 1994 roku, kilka dni temu zaprezentowała swój najnowszy lookbook na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.