kadr z trailera „The Marvels”

„The Marvels” z pierwszym trailerem


12 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił pierwszy trailer nadchodzącej produkcji Marvel Cinematic Universe zatytułowany The Marvels.

The Marvels – nowa ekipa superbohaterek

Studio Marvel rozpędza się z piątą fazą Uniwersum. Choć obserwujemy spore przesunięcie terminów względem pierwotnych założeń, do sieci trafiają trailery kolejnych produkcji. Przyszedł czas na The Marvels. Głównymi bohaterkami produkcji będą dobrze znane już fanom uniwersum Capitan Marvel (Brie Larson), Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Trailer sugeruje dość mocną zabawę konwencją przez twórców oraz dużą dozę humoru. Premiera The Marvels już 10 listopada. Oprócz głównych bohaterek na ekranie zobaczymy także Samuela L. Jacksona w roli Nicka Fury’ego, który doczeka się osobnej produkcji.

Trailer filmu The Marvels

Tajna inwazja

Niedawno do sieci trafił także pierwszy trailer serialu Tajna inwazja. Druga produkcja z piątej fazy Marvela skupi się na pozarządowej agencji wojskowo-wywiadowczej T.A.R.C.Z.A. i jej liderze Nicku Furym. W nowym serialu, który trafi na platformę Disney+, wystąpią znani już z poprzednich produkcji z uniwersum Marvela Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Don Cheadle, Ben Mendelsohn oraz Emilia Clarke i… Olivia Colman. Co ważne, wcielający się w rolę Fury’ego Samuel L. Jackson przyznał, że w Tajnej inwazji nie zobaczymy na ekranie żadnego z Avengersów. Serial zadebiutuje już 21 czerwca.

Trailer serialu Tajna inwazja

Do sieci trafił pierwszy trailer nadchodzącej produkcji Marvel Cinematic Universe zatytułowany The Marvels. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins The Marvels – nowa ekipa superbohaterek Studio Marvel rozpędza się z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →