Terrific Sunday prezentuje kolejny utwór z nadchodzącej płyty

Obserwuj nas na instagramie:

Debiutancki album zespołu Terrific Sunday ukazał się w 2015 roku. Grupa szykuje się do wydania kolejnego wydawnictwa i prezentuje drugi singiel, który się na nim pojawi – Fire Swim.

Terrific Sunday to indie-rockowy zespół z Poznania. Grupa powstała w 2013 roku i tworzy ją czterech muzyków: Piotr Kołodyński, Maks Mikulski, Stefan Czerwiński i Artur Chołoniewski.

Zespół w pierwszych latach swojej działalności zagrał na największych polskich scenach (Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal). Oprócz tego, supportował Artura Rojka, Nothing But Thieves, Hey, Happysad i Muchy.

Ich debiutancki album studyjny – Stranger, Lovers ukazał się w 2015 roku i przyniósł im nominację do Fryderyka.

Po ponad roku ciszy zespół zapowiada wydanie wyczekiwanej drugiej płyty. W kwietniu pojawiła się jej pierwsza zapowiedź – nagrany po polsku utwór Amok.

Teraz grupa zaprezentowała kolejny utwór z nadchodzącego albumu, tym razem piosenka jest po angielsku. Fire Swim to historia burzliwej relacji, rozwijającej się równie dynamicznie jak instrumenty i wokal w utworze. Pulsujące bębny przeplatają się z melodyjnymi gitarami, a potężne brzmienie opiera się na basowych syntezatorach z lat 80.

Zamiast typowego teledysku, do utworu powstała oryginalna animacja stworzona przez Sonie Dubois, która odpowiada także za teledysk do piosenki Amok.

Fot. Zofia Łobza

Debiutancki album zespołu Terrific Sunday ukazał się w 2015 roku. Grupa szykuje się do wydania kolejnego wydawnictwa i prezentuje drugi singiel, który się na nim pojawi – Fire Swim. Terrific Sunday to indie-rockowy zespół z Poznania. Grupa powstała w 2013 roku i tworzy ją czterech muzyków: Piotr Kołodyński, Maks Mikulski, Stefan Czerwiński i Artur Chołoniewski. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →