Już jest! Teledysk do nowego singla Jamiroquai – “Cloud 9”


22 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jay Kay naprawdę kocha samochody. Nawet piękna Monica Cruz nie ma z nimi szans.

Premiera “Automaton” zbliża się wielkimi krokami – album trafi do sklepów 31 marca. Jeśli w pierwszym zwiastującym płytę singlu brakowało Wam funku i ducha starego Jamiroquai, posłuchajcie “Cloud 9”, który brzmi o wiele bardziej jak stare, dobre, inspirowane disco i funkiem Jamiroquai (bas!).

22 lutego miała miejsce premiera teledysku do “Cloud 9”, który też wygląda jak klasyczny klip Jamiroquai. Jest w nim piękna kobieta – Monica Cruz (jak wskazuje rejestracja – w roli Cosmic Girl), ale przede wszystkim są samochody, od których jak pewnie wiecie, Jay Kay jest totalnie uzależniony. Nie jeden mandacik ma na koncie – raz nawet na 40 dni stracił prawo jazdy.

Ciągle mamy nadzieję, że Jamiroquai odwiedzą latem Polskę. Póki co zostaje nam kupić bilet na Colours of Ostrava w Czechach lub wrzucić ich krążek z największymi hitami do odtwarzacza.

Jay Kay naprawdę kocha samochody. Nawet piękna Monica Cruz nie ma z nimi szans. Premiera “Automaton” zbliża się wielkimi krokami – album trafi do sklepów 31 marca. Jeśli w pierwszym zwiastującym płytę singlu brakowało Wam funku i ducha starego Jamiroquai, posłuchajcie “Cloud 9”, który brzmi o wiele bardziej jak stare, dobre, inspirowane disco i funkiem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →