fot. materiały promocyjne

Targi Plakatu, czyli sztuki trochę już wkrótce w Warszawie


07 września 2021

Podziel się newsem:

Targi Plakatu to nic innego, jak estetyczne święto dla wszystkich fanów szeroko pojętej sztuki. Szeroka gama styli, wielu wystawców, różnorodność gatunkowa i kolorystyczna… Koniecznie wpadajcie do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich i znajdźcie coś dla siebie!

Targi Plakatu – oryginalna sztuka na wyciągnięcie ręki

Wystawa sztuki i spacer po centrum handlowym w jednym? Czemu nie! Targi Plakatu to idealna okazja, by nieco połechtać swoją wewnętrzną art hoe, ponapawać się pięknymi rzeczami i przy okazji – być może – odświeżyć nieco wygląd swojego mieszkania. Mnogość wystawców, jeszcze więcej towaru, najzdolniejsi plakaciści, kolekcjonerzy, autorzy grafik. Innymi słowy, idealny sposób na spędzenie wolnego popołudnia. Połączenie sztuki i konsumpcjonizmu? Podobno tego nie powinno się ze sobą miksować, ale sprawdzaliście, co wychodzi z takiej fuzji?

Plus, zaopatrywanie się w oryginalne, handmade’owe twory bezpośrednio od samego autora? Najlepiej. Jak kupować płyty, to ze strony artysty, to samo dotyczy się sztuki nie-do-końca-użytkowej. Na nadchodzących targach znajdziecie zaś (i poznacie) wielu twórców, którzy mają w swoim portfolio oryginalne, nietuzinkowe grafiki. Takie w sam raz do udekorowania biura, czy sypialni.

Przeczytaj: Banksy stracił prawa do swoich prac. A może nigdy ich nie miał?

targi plakatu
fot. materiały promocyjne

Wiem, co będziemy dzisiaj robić

Na Targach Plakatu zaprezentuje się ponad stu wystawców, co oznacza osiem godzin błądzenia i podziwiania współczesnej szkoły plakatu. Wielkie i niewielkie formaty, ekspresja, impresja, klasyczność, akademizm, abstrakcja – znajdziecie tam grafiki, jak się wam tylko zamarzą. Do tego, prócz niezapomnianych wrażeń estetycznych, organizatorzy gwarantują także niespodzianki i niezmierzony wybuch inspiracji. Zapraszają między innymi na webinary, które poprowadzą Patryk Hardziej i Ada Zielińska oraz goście Partnera wydarzenia – marki ASUS Polska. Wpadajcie na Targi Plakatu i sprawdźcie wydarzenie na Facebooku – warto!

Dla wszystkich, którzy przegapią stacjonarny event, od 25 września do 10 października będzie można dokonywać zakupy na stronie targiplakatu.pl.

Przeczytaj: „Sejf jest za obrazem” – Noriaki z wystawą w Starym Browarze

targi plakatu
fot. materiały promocyjne

Targi Plakatu – 25 września – Warszawa – bilety

Targi Plakatu odbędą się dnia 25 września w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Wejściówki na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Targi Plakatu to nic innego, jak estetyczne święto dla wszystkich fanów szeroko pojętej sztuki. Szeroka gama styli, wielu wystawców, różnorodność gatunkowa i kolorystyczna… Koniecznie wpadajcie do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich i znajdźcie coś dla siebie! Targi Plakatu – oryginalna sztuka na wyciągnięcie ręki Wystawa sztuki i spacer po centrum handlowym w jednym? Czemu nie! Targi […]

Targi Plakatu | 25 września | Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa

Biletomat.pl
PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →