kadr z reklamy Paramount+ z Sylvestrem Stallonem

Sylvester Stallone wspina się na głowę Sylvestra Stallone’a w reklamie Paramount+


03 lutego 2023

Podziel się newsem:

Sylvester Stallone wystąpił w reklamie platformy Paramount+, która zostanie wyemitowana podczas tegorocznego Super Bowl Halftime Show.

Stallone on Stallone

Super Bowl, a więc finał amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego jest w USA prawdziwym świętem. Co zabawne, nie ma znaczenia, czy interesujesz się tym sportem, czy niekoniecznie. Dla wielu osób dużo istotniejsze jest tak zwane Halftime Show z muzycznymi występami i przerwą na reklamy. Odbywa się wówczas występ gwiazdy światowego formatu, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. A dzięki blokom reklamowym firmy mają szansę promować swoje produkty i usługi. Zatrudniają wtedy najlepsze agencje, które z kolei popisują się niezwykłą kreatywnością. Bo wszyscy dobrze wiedzą, że Super Bowl to moment, kiedy przed odbiornikami zbiera się najwięcej osób w całym roku

Czas antenowy w przerwie finału Super Bowl należy do najdroższych na świecie. Wielu firm to jednak nie odstrasza i prześcigają się w jak najkreatywniejszym sposobie przyciągnięcia widza. W tym roku bardzo wysoko poprzeczkę zawiesza stacja Paramount+, która promując swój serwis streamingowy, zaprosiła do współpracy Sylvestra Stallone’a. Rezultaty obejrzeć można już teraz, ponieważ reklama została opublikowana wcześniej na YouTube. Znany aktor w rzeczonej reklamie wdrapuje się na wykutą w skalę podobiznę… samego siebie. Z dołu obserwują to postaci z najbardziej znanych seriali wyprodukowanych Paramount. Cała scena to oczywiste odniesienie do kultowego filmu z aktorem, czyli Na krawędzi z 1993 roku. Zresztą, co tu dużo mówić – po prostu sprawdzajcie, co na okoliczność Halftime Show przygotowali Paramount i Sylvester Stallone.

Reklama A Mountain of Entertainment | “Stallone Face” od platformy Paramount+

Powrót Rihanny

Po rzekomo odrzuconej przez Taylor Swift propozycji wystąpienia podczas Halftime Show, wybór organizatorów padł na Rihannę. Jej koncert będzie pierwszym publicznym występem artystki od pięciu lat. Fani zacierają ręce, wierząc, że oznacza to powrót wokalistki do wydawania muzyki i częstszego koncertowania. Ostatnia płyta Rihanny ukazała się w 2016 roku, a od tego czasu projekty sygnowane jej nazwiskiem wiążą się nie z muzyką, a z kosmetykami jej marki Fenty Beauty by Rihanna.

Sylvester Stallone wystąpił w reklamie platformy Paramount+, która zostanie wyemitowana podczas tegorocznego Super Bowl Halftime Show. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Stallone on Stallone Super Bowl, a […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →