Świetne teksty Holaka i Rasa, elektroniczne brzmienie, hipnotyzujący wokal – taki jest nowy SONAR!


23 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na albumie Torino jest mnóstwo piękna do odkrycia!

To muzyczno-liryczno-wizualny majstersztyk! Półtora roku po debiutanckich Pętlach SONAR powraca z 11 świetnymi kawałkami pokazującymi nowe, klubowe oblicze zespołu. Krążek Torino zapowiada hipnotyzujący singiel Odkrywam, do którego genialny, intymny tekst napisał Mateusz Holak.

Za fenomenalne, elektroniczne brzmienie krążka odpowiada znany z duetu Rysy Łukasz Stachurko, którego muzyka świetnie zgrywa się z delikatnym wokalem Leny Osińskiej.

Na Torino nie zabrakło też wyśmienitych gości. Wokalnie udzielają się amerykański raper Squair Blaq, obdarzony pięknym głosem Miles Bonny oraz doskonale znany na polskim podwórku Holak.

Sprawcami świetnych tekstów byli z kolei wspomniany już Mateusz Holak, Wanda Berger, Arek Sitarz (Ras) oraz Lena, która napisała słowa do anglojęzycznych utworów. Za finalne, analogowe brzmienie albumu odpowiada Michał “Eprom” Baj.

SONAR totalnie nas zachwycił swoim singlem Odkrywam, ale na płycie Torino jest jeszcze dużo dobrego do odkrycia. Koniecznie dodajcie ich do playlisty!

Na albumie Torino jest mnóstwo piękna do odkrycia! To muzyczno-liryczno-wizualny majstersztyk! Półtora roku po debiutanckich Pętlach SONAR powraca z 11 świetnymi kawałkami pokazującymi nowe, klubowe oblicze zespołu. Krążek Torino zapowiada hipnotyzujący singiel Odkrywam, do którego genialny, intymny tekst napisał Mateusz Holak. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →