SONAR wydaje kolejny singiel z płyty Torino. Hidden Garden to idealny kawałek na wakacyjny road trip.


05 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Oglądając teledysk do kawałka Hidden Gardens aż chce się wsiąść do auta (nie)byle jakiego i wyruszyć w drogę!

Torino to najnowszy album zespołu SONAR, na którym pojawiło się 11 świetnych kawałków, do których teksty napisali m.in. Holak, Ras, Wanda Berger oraz wokalistka grupy – Lena Osińska. Wydana po półtorarocznej przerwie płyta pokazuje nowe, klubowe oblicze SONARu, a elektroniczne brzmienie krążka to zasługa znanego z duetu Rysy Łukasza Stachurko.

W sieci właśnie pojawił się klip do najnowszego singla zespołu Hidden Gardens, który powstał dzięki wsparciu projektu Szkoła Teledysków. Fascynująca i tajemnicza historia pary podróżującej w nieznane na pewno zainspiruje Was do tego, by zatankować do pełna i wcisnąć gaz do dechy. ;)

Hidden Gardens to po prostu idealny soundtrack do wakacyjnych wojaży!

 

Oglądając teledysk do kawałka Hidden Gardens aż chce się wsiąść do auta (nie)byle jakiego i wyruszyć w drogę! Torino to najnowszy album zespołu SONAR, na którym pojawiło się 11 świetnych kawałków, do których teksty napisali m.in. Holak, Ras, Wanda Berger oraz wokalistka grupy – Lena Osińska. Wydana po półtorarocznej przerwie płyta pokazuje nowe, klubowe oblicze SONARu, a […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →