Na świat przyszła kolejna Kardashianka! Kylie Jenner i Travis Scott zostali rodzicami.


05 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Przy okazji Kylie opublikowała filmik, na którym opowiada o swojej ciąży i porodzie.

Kylie Jenner zaskoczyła wszystkich nie tylko swoją ciążą w wieku 20 lat, ale też wyjątkową dyskrecją. Najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner od zawsze uwielbiała się dzielić na INSTA dosłownie wszystkim. Jednak na czas ciąży Jennerka postanowiła usunąć się w cień.

Jednak po porodzie wszystko zdaje się wracać do “normy”. Kylie Jenner właśnie opublikowała na Insta list do fanów, a przy okazji pokazała video zmontowane z filmików nagranych podczas jej ciąży i porodu. Widzimy na nim intymne sceny z Travisem Scottem, relację z baby shower i drogę na porodówkę. Film zebrał już… ponad 20 milionów wyświetleń.

Córka Kylie Jenner i Travisa Scotta urodziła się 1 lutego. To nie jedyny bobas w rodzinie Kardashianów – w styczniu urodziła się Chigago – córka Kim i Kanye Westa, a w ciąży jest też Khloe. Niezłą będą mieli gromadkę. ;)

♥️

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Przy okazji Kylie opublikowała filmik, na którym opowiada o swojej ciąży i porodzie. Kylie Jenner zaskoczyła wszystkich nie tylko swoją ciążą w wieku 20 lat, ale też wyjątkową dyskrecją. Najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner od zawsze uwielbiała się dzielić na INSTA dosłownie wszystkim. Jednak na czas ciąży Jennerka postanowiła usunąć się w cień. Jednak po porodzie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →