Swans z nową płytą na koncercie w Polsce


14 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

25 października ukaże się nowa płyta amerykańskiego zespołu Swans. Premierowego materiału będzie można posłuchać na żywo 30 kwietnia w warszawskiej Progresji.

Amerykańska grupa Swans działa już od niemal 40 lat. W tym czasie nagrali 14 albumów. W pierwszym okresie istnienia zespołu dochodziło do wielu zmian personalnych, jedynym stałym członkiem od początku działalności formacji jest Michael Gira.

Skład zespołu ustabilizował się po reaktywacji w 2010 roku i obecnie prezentuje się następująco: Michael Gira (wokal), Norman Westberg (gitara akustyczna i elektryczna), Christoph Hahn (gitara elektryczna i hawajska), Phil Puleo (perkusja), Chris Pravdica (bass) oraz Paul Wallfisch (klawisze).

25 października ukaże się ich najnowsza płyta Leaving Meaning, która rozpoczyna „nową inkarnację” nowojorskiego zespołu. Promują ją single: It’s Coming It’s Real oraz The Hanging Man.

Swans – It’s Coming It’s Real

W ramach trasy promującej wydawnictwo, grupa pojawi się także w Polsce.

Swans w Polsce – bilety

Przyszłoroczny koncert zespołu Swans odbędzie się w ramach Wydarzenia Inspirowanego OFF Festivalem Katowice. Amerykanie wystąpią 30 kwietnia w warszawskiej Progresji. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

swans w polsce

Poprzednie występy Swans miały miejsce podczas OFF Festivalu – w 2012 roku, kiedy ich koncert był tak długi, że musiał zostać przerwany przez obsługę techniczną, oraz w 2017 roku, kiedy do dyspozycji mieli już prawie 3 godziny.

25 października ukaże się nowa płyta amerykańskiego zespołu Swans. Premierowego materiału będzie można posłuchać na żywo 30 kwietnia w warszawskiej Progresji. Amerykańska grupa Swans działa już od niemal 40 lat. W tym czasie nagrali 14 albumów. W pierwszym okresie istnienia zespołu dochodziło do wielu zmian personalnych, jedynym stałym członkiem od początku działalności formacji jest Michael […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Swans - Warszawa, Progresja | 30.04.2020

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.