Stasiak świętuje urodziny singlem „38” i zapowiada nowy album


16 marca 2021

Podziel się newsem:

Stasiak swoje 38. urodziny postanowił upamiętnić premierowym singlem! To jednak nie wszystko! Zobrazowany klipem utwór pt. 38 zapowiada swoje drugie solowe wydawnictwo współzałożyciela Alkopoligamii.

A na te Stasiak czekać kazał nam ponad dekadę! Pierwsza, i na ten moment jedyna, solówka Łukasza Stasiaka, album Pół żartem, pół serio, ukazała się bowiem w grudniu 2010 roku. Co nasz bohater robił przez ten czas? Z pewnością nie próżnował. Alkopoligamiczny biznes, trasy koncertowe z Mesem, projekty spod szyldu Albo inaczej, a od 2017 konferansjerka dla Legii Warszawa. Trochę tych przeróżnych aktywności na koncie Stasiaka się nazbierało. Współtwórca zespołu 2cztery7 uspokaja jednak fanów swojej muzycznej aktywności – raperem jest nadal!

Najlepiej świadczy o tym wypuszczony singiel 38, za którego warstwą muzyczną stoi również sam Łukasz. Składający się, a jakże, z 38. wersów numer 38 jest mocno osobisty, a wspominkowo sentymentalny tekst gospodarza scratchami dopełnił DJ Falcon1. Mocna rzecz od Stasiaka, dodatkowo zobrazowana klipem złożonym z archiwalnych materiałów video.

Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości to chciałbym Was uspokoić – nic się nie zmieniło, nadal jestem raperem. Dzisiaj mam 38. urodziny i zarapowałem 38 wersów, które zapowiadają mój nowy materiał “Solówka po lekcjach”! Teledysk poniżej, preorder wystartował, dzieje się, kocham to!”

zapowiada Łukasz Stasiak.

Stasiak feat. DJ Falcon1 – 38

Stasiak zaprasza na Solówkę po lekcjach

Zgodnie z powyższą zapowiedzią poczynioną przez Stasiaka, singlem 38 Warszawiak zapowiada swoje nowe, solowe wydawnictwo. Zapowiedziana na majowy piątek Solówka po lekcjach nie będzie jednak zbyt długa. Składać będzie się bowiem z siedmiu numerów, które Stasiak wyda jedynie w wersji winylowej! Za to w trzech różnych wariantach kolorystycznych: białej w sklepie Alkopoligamii, pomarańczowej w Asfalt Shopie oraz klasycznej, czarnej w sklepie Junoumi Records.

Stasiak wraca starszy, mądrzejszy i z bagażem doświadczeń, czyli tytułowych lekcji, które skłoniły go do spędzenia trochę czasu w studiu.

zapowiada wytwórnia Alkopoligamia.com

Stasiak - Solówka po lekcjach - okładka
Stasiak – Solówka po lekcjach – okładka

Stasiak – Solówka po lekcjach – tracklista

  1. 38 gościnnie Falcon1

Sam Stasiak z kolei zapowiedzianą Solówkę po lekcjach jasno opisuje, jako materiał skierowany do konkretnej grupy odbiorców. Tej pamiętającej lenary, Yo!MTV Raps i składanki DJ’a 600V.

To nie będzie album dla najmłodszych konsumentów muzyki, im będzie ciężko identyfikować się z tekstami Łukasza, ale za to wszyscy Ci ze zbliżonym peselem, nie raz powiedzą w myślach „Tak jest mordko” lub „Tak było, dobrze mówi!”.

czytamy w oficjalnym opisie nowej płyty Stasiaka.

Swoją Solówkę po lekcjach Stasiak zaplanował na 21. maja. Na ten dzień zaplanowano premierę nowości spod szyldu Alkopoligamii, której przedsprzedaż trwa już na stronie wytwórni.

W maju razem ze współtwórcą 2cztery7 i Alkopoligamii wyskoczymy na „Solówkę po lekcjach”. Będzie to drugie solo w karierze Stasiaka!

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.