Sprawdź, kto wystąpi podczas Summer Fall Festival 2019


30 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Impreza po raz kolejny odbędzie się na płockiej plaży. Organizatorzy zdradzili już pierwsze trzy zespoły, które tam zagrają.

Summer Fall Festival, czyli festiwal organizowany przez Agencję Go Ahead odbędzie się 31 sierpnia. W line-upie do tej pory pojawili się:

Kult – powstała w 1982 roku w Warszawie grupa to ikona polskiej sceny muzycznej. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, wykorzystuje też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Utwory takie jak Baranek, Gdy nie ma dzieci czy Dziewczyna bez zęba na przedzie znają chyba wszyscy.

Luxtorpeda – grupa powstała w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego chociażby z formacji Acid Drinkers. Zespół ma na koncie 4 albumy, a ostatni został wydany w 2016 roku.

The Analogs – powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, ostatnia z nich –Wilk – ukazała się w styczniu 2018.

Bilety w cenie 69 PLN, są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Impreza po raz kolejny odbędzie się na płockiej plaży. Organizatorzy zdradzili już pierwsze trzy zespoły, które tam zagrają. Summer Fall Festival, czyli festiwal organizowany przez Agencję Go Ahead odbędzie się 31 sierpnia. W line-upie do tej pory pojawili się: Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →