Spice Girls świętują 25 lat singla „Wannabe”. Wkrótce ukaże się niepublikowany wcześniej kawałek

Podziel się newsem:

8 lipca minie 25 lat od wydania hitu Wannabe Spice Girls. Z tej okazji zespół zapowiada premierę nowego utworu Feed Your Love oraz rocznicowe wydawnictwo Wannabe25. Sprawdźcie szczegóły.

25 lat Wannabe

Najsłynniejszy girlsband lat 90. – Spice Girls, tworzyły: Scary Spice (Melanie Brown), Sporty Spice (Melanie Chisholm), Baby Spice (Emma Bunton), Ginger Spice (Geri Halliwell) i Posh Spice (Victoria Beckham). Wannabe to ich debiutancki singiel, który ukazał się 8 lipca 1996 roku. Z okazji 25. rocznicy wokalistki postanowiły wydać EP-kę, na której znajdzie się oryginalny utwór Wannabe, wersja demo, a także remiks utworu w wykonaniu Juniora Vasqueza.

Spice Girls świętują 25-lecie singla Wannabe

Spice Girls zapowiadają nowy utwór Feed Your Love

Dodatkową gratką dla fanów girlsbandu będzie będzie jeden nowy utwór, Feed Your Love, którego demo również znajdzie się na minialbumie. Usłyszymy w nim głosy wszystkich Spicetek. Jest to niepublikowana wcześniej ballada, pierwsza piosenka, którą wspólnie ze Spice Girls napisali Richard Stannard i Matthew Rowbottom. Początkowo utwór miał znaleźć się na debiutanckim albumie grupy, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Piosenkę uznano wówczas za zbyt jednoznaczną seksualnie dla docelowej publiczności. Ta dziś jest już dorosła i dojrzała, więc Feed Your Love może ujrzeć światło dzienne.

Premiera Wannabe25 zaplanowana jest na 9 lipca.


Singel Wannabe zdobył pierwsze miejsce list przebojów w 37 krajach i uczynił formację światowym fenomenem. Teledysk do utworu obecnie ma ponad 521 milionów odsłon w serwisie YouTube. Debiutancki album Spice Girls Spice, został sprzedany w ponad 31 milionach kopii na całym świecie, stając się najchętniej kupowanym albumem wykonywanym przez żeński zespół w historii.

8 lipca minie 25 lat od wydania hitu Wannabe Spice Girls. Z tej okazji zespół zapowiada premierę nowego utworu Feed Your Love oraz rocznicowe wydawnictwo Wannabe25. Sprawdźcie szczegóły. 25 lat Wannabe Najsłynniejszy girlsband lat 90. – Spice Girls, tworzyły: Scary Spice (Melanie Brown), Sporty Spice (Melanie Chisholm), Baby Spice (Emma Bunton), Ginger Spice (Geri Halliwell) […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →