Spektakularna zbiórka dla WOŚP na Facebook’u!


22 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów.

Po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas ostatniego finału WOŚP, w wyniku których zamordowany został Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, zaczęto w Polsce dużo mówić o przeciwdziałaniu szerzenia się nienawiści w życiu publicznym.

W hołdzie zmarłemu politykowi pewna użytkowniczka Facebook’a postanowiła zorganizować zbiórkę “zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP”. Zbiórka rozpoczęła się 14 stycznia i jej początkowym celem było uzbieranie kwoty 1000 zł.

Szybko okazało się jednak, że Polacy potrafią się zmobilizować w trudnych sytuacjach. Ludzie w odruchu serca zaczęli dołączać do zbiórki i kwota zaczęła wzrastać w zawrotnym tempie. Obecnie wynosi już ponad 6 milionów złotych!

❤ Dziękujemy Wam, że wciąż chcecie być razem i razem czynić dobro. ❤ Pieniądze zbierane w sobotniej zbiórce publicznej…

Opublikowany przez WOŚP Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Zbiórka potrwa jeszcze tylko do końca dnia. Wpłat można dokonywać TUTAJ

Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów. Po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas ostatniego finału WOŚP, w wyniku których zamordowany został Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, zaczęto w Polsce dużo mówić o przeciwdziałaniu szerzenia się nienawiści w życiu publicznym. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →