Słoneczny patrol TYLKO dla dorosłych? „Odlecisz w czarną d…!”


15 maja 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przekleństwa, sprośne dowcipy i seksowne panienki - tak wygląda nowy zwiastun Słonecznego Patrolu. 

9 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie filmowa wersja kultowego serialu z lat 90-tych. Okazuje się jednak, że Słoneczny Patrol nie jest najlepszym pomysłem na rodzinną rozrywkę…

W nowym zwiastunie Baywatch Dwayne Johnson i Zac Efron rozmawiają głównie o jajach i tyłkach oraz robią sobie świńskie dowcipy przeklinając co drugie słowo.

Poza niesmacznymi żartami i żenującymi odzywkami Słoneczny Patrol obfituje oczywiście w  zbliżenia kobiecych dekoltów oraz spektakularne sceny akcji.

Miało być zabawnie do bólu? No to się udało! Pytanie tylko, czy Dwayne The Rock Johnson w nowym trailerze Baywatch jest jeszcze zabawny, czy już po prostu żenująco śmieszny.

 

 

Przekleństwa, sprośne dowcipy i seksowne panienki – tak wygląda nowy zwiastun Słonecznego Patrolu.  9 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie filmowa wersja kultowego serialu z lat 90-tych. Okazuje się jednak, że Słoneczny Patrol nie jest najlepszym pomysłem na rodzinną rozrywkę… W nowym zwiastunie Baywatch Dwayne Johnson i Zac Efron rozmawiają głównie o jajach i tyłkach oraz […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: