Siedzisz dużo przy kompie? To SIĘ BUJAJ! Dizajnerzy wymyślili nowy sposób pracy przed monitorem.


05 lipca 2017

Podziel się newsem:

Na portalu Kickstarter pojawiło się krzesło do siedzenia i… ujeżdżania!

Reklama

Każdy, kto potrafi spędzać godziny na graniu lub Fejsie doskonale zna ten ból. Niekiedy w lędźwiach, bywa też w krzyżu lub karku. Nie da się ukryć, że czas spędzony przy kompie nie służy naszemu kręgosłupowi.

Dlatego grupa dizajnerów wymyśliła współczesną wersję… konia na biegunach krzesło do dawania czadu i wiercenia się przed kompem. Tak przynajmniej twórcy reklamują swój produkt na portalu Kickstarter.com.

Muista Active Chair pozwala siedzieć przy biurku wygodnie i prosto! A przy okazji można się trochę pobujać i pokręcić bioderkami. ;) Ale to nie koniec zalet dizajnerskiego projektu. Jak zapewniają pomysłodawcy, siedzisko tego konika jest buttocks-friendly, co oznacza tyle, że jest przyjazne dla naszej pupy. ;)

Za krzesło Muista trzeba zapłacić od 160 do 270 euro. Bralibyście?

 

 

Na portalu Kickstarter pojawiło się krzesło do siedzenia i… ujeżdżania! Każdy, kto potrafi spędzać godziny na graniu lub Fejsie doskonale zna ten ból. Niekiedy w lędźwiach, bywa też w krzyżu lub karku. Nie da się ukryć, że czas spędzony przy kompie nie służy naszemu kręgosłupowi. Dlatego grupa dizajnerów wymyśliła współczesną wersję… konia na biegunach – krzesło do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: