fot. Elfa

ShataQS zagra przedpremierową trasę koncertową z albumem „Weda”


30 września 2022

Podziel się newsem:

Zanim światło dzienne ujrzy jej trzeci studyjny album, ShataQS zagra krótką, przedpremierową trasę koncertową. Gdzie i kiedy będziemy mogli posłuchać materiału z krążka Weda?

ShataQS o prostocie i zaufaniu do siebie

W 2019 roku zaskoczyła polską scenę krążkiem Fenix. ShataQS nagrała płytę w przyjaznej dla człowieka częstotliwości 432Hz. Dodając do tego wykorzystanie instrumenty akustyczne, etniczne wstawki i transowe rytmy, artystka stworzyła płytę z pozytywnym przesłaniem. Otulającą swoimi dźwiękami. Teraz ShataQS szykuje się do wydania albumu Weda, który ukaże się na początku grudnia.

Weda to płyta, która wnosi nowe spojrzenie na wiedzę. Nie czuję, że uczy czegokolwiek, raczej nawołuje do zagłębienia się w siebie by zasięgnąć własnej mądrości, zamiast poszukiwać na zewnątrz. Nawołuje do oddechu, do zatrzymania się w tym gdzie się jest. Do pracy z tym co się już ma. Inspiruje by postarać się otworzyć przepływ z wiedzą rodu, czyli by zasięgnąć bogactwa naszych przodków. Jest to płyta, podczas której odkrywałam wiele ciekawostek na temat własnej kobiecości i rozumienia męskości. Wnosi dla mnie wiele nowych wartości. Jest to przebudzająca się kobiecość nie tylko w kobiecie, ale i w mężczyznach. Jest w niej dużo o odpuszczaniu i prostocie. Jest o równoważeniu oraz miłości i akceptacji do siebie samej. Jest o konfrontacji i oswajaniu swojej dzikiej natury. O podążaniu za wołaniem, o zaufaniu do siebie. W odróżnieniu od Fenixa jest znacznie spokojniejsza i łagodniejsza, ale nie brakuje jej nawoływania do refleksji i zatrzymuje w Tu i Teraz

– mówi o płycie ShataQS.

ShataQS – Weda

Weda przedpremierowo

Zanim jednak wydawnictwo trafi do słuchaczy, artystka zagra z nim przedpremierowe koncerty. Na krótkiej trasie koncertowej usłyszymy cały materiał z albumu Weda oraz wybrane kompozycje z płyty Fenix. Gdzie i kiedy wystąpi ShataQS?


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Zanim światło dzienne ujrzy jej trzeci studyjny album, ShataQS zagra krótką, przedpremierową trasę koncertową. Gdzie i kiedy będziemy mogli posłuchać materiału z krążka Weda? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Kup bilety na koncerty ShataQS!

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →