Jeszcze jedno Sharknado jutro zniszczy świat

Obserwuj nas na instagramie:

Film Sharknado 4: The 4th Awakens będzie miał jutro premierę na kanale Syfy. Zobaczcie zwiastun.

Tym razem to, co wydarzy się w Vegas, na pewno nie zostanie w Vegas. Wielkie tornado znów wyrwie z wody rekiny, które sterroryzują nie tylko całe miasto, ale też całą planetę. Czwarta część Sharknado (lub Rekinado) – filmu tak złego, że aż wspaniałego, doczeka się swojej premiery na kanale Syfy w niedzielę wieczorem.

giphy

Kontynuując tradycję trzech poprzednich filmów, Sharknado 4: The 4th Awakens naładowane będzie gościnnym udziałem niezbyt znanych aktorów, gwiazdek reality TV, komików, postaci ze świata sportu i innych przypadkowych osób. Muzykę reprezentować będzie Jay DeMarcus z grupy Rascal Flatts, który zagra menadżera Shark World Hotel. Możecie go zobaczyć w 23 sekundzie tego znakomitego zwiastuna.


 

Sprawdź także: 10 złych sequeli i remake’ów

Film Sharknado 4: The 4th Awakens będzie miał jutro premierę na kanale Syfy. Zobaczcie zwiastun. Tym razem to, co wydarzy się w Vegas, na pewno nie zostanie w Vegas. Wielkie tornado znów wyrwie z wody rekiny, które sterroryzują nie tylko całe miasto, ale też całą planetę. Czwarta część Sharknado (lub Rekinado) – filmu tak złego, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →