Sezon monsunowy w Seulu nabiera kolorów. Przełom w street-arcie!


31 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Świat wciąż nabiera kolorów, nawet w deszczu.

Dzięki współpracy Pantone ze School of the Art Institute of Chicago na ulicach Seulu w Korei Południowej powstało coś kreatywnego, co rozjaśni miasto podczas ponurego sezonu monsunowego.

Zespół dyrektorów artystycznych i entuzjastów kolorów postanowił użyć farby hydrochromowej do stworzenia niestandardowych murali, które pojawiły się na ulicach Seulu pod hasłem Project Monsoon.

Farba Hydrochromic jest praktycznie przezroczysta po wyschnięciu, ale gdy dotknie ją odrobina deszczu, rozświetla się do jaskrawego, matowego koloru. Gdy w czerwcu i lipcu w Korei Południowej uderzają ulewne deszcze, Project Monsoon z pewnością przyniesie nieco koloru i zabawy ponuremu miastu. Ekstra sprawa!

Źródło School of the Art Institute of Chicago

Źródło School of the Art Institute of Chicago

Źródło School of the Art Institute of Chicago

 

 

 

Świat wciąż nabiera kolorów, nawet w deszczu. Dzięki współpracy Pantone ze School of the Art Institute of Chicago na ulicach Seulu w Korei Południowej powstało coś kreatywnego, co rozjaśni miasto podczas ponurego sezonu monsunowego. Zespół dyrektorów artystycznych i entuzjastów kolorów postanowił użyć farby hydrochromowej do stworzenia niestandardowych murali, które pojawiły się na ulicach Seulu pod […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →