kadr z filmu „Sausage Party”

„Sausage Party” powróci jako serial. Amazon zamówił pierwszy sezon


27 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sausage Party powraca. Amazon zamówił serial, w którym udzielą się wszyscy aktorzy występujący w animacji sprzed 6 lat.

Parówki powrócą w serialu

W 2016 Sausage Party wywołało niemałe zamieszanie w świecie animacji. Jedni podziwiali produkcję za inteligentne obserwacje społeczne i odwagę, dla innych była przekroczeniem granic dobrego smaku i nieuzasadnionym żerowaniem na kontrowersji. Taki szum sprawiał, że wszyscy spodziewali się w najbliższej przyszłości kontynuacji. Od premiery filmu minęło jednak już 6 lat i prawdopodobnie wiele osób zdążyło o nim już zapomnieć. Niemniej informacja, jaką podało „Variety”, powinna znów rozgrzać fanów Sausage Party.

Duży sukces kasowy

Amazon zamówił bowiem serial zatytułowany Sausage Party: Foodtopia. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, więc nie wiadomo, czy będzie to prequel, czy sequel filmu z 2016 roku. Wiadomo natomiast, że wszyscy aktorzy głosowi, którzy zagrali w Sausage Party, udzielą się także w serialu. Film z 2016 okazał się dużym sukcesem kasowym, zarabiając około 140 milionów dolarów na całym świecie przy zgłoszonym budżecie 19 milionów dolarów.

Trailer filmu Sausage Party

„Dokładnie to, czego świat potrzebuje”

Czego możemy się spodziewać po nowych przygodach parówek? Tak o serialu wypowiadają się twórcy scenariusza Evan Goldberg oraz Seth Rogen:

Film był kiedyś nadrzędną formą sztuki w stosunku do telewizji, a my pokornie osiągnęliśmy szczyt tego, co można osiągnąć za pomocą tego medium w naszym dotychczasowym opus magnum Sausage Party. Ale teraz, gdy film jest całkowicie martwy, a telewizja jest wiecznie królującą rozrywką, zdecydowaliśmy się kontynuować epickie przygody naszej kulinarnej ekipy w Sausage Party: Foodtopia, które stanie się legendarnym telewizyjnym arcydziełem. Ta produkcja ma serce, podwojoną liczbę dwuznaczności i odniesień oraz potrojoną liczbę seksu jedzenia z innym jedzeniem. Innymi słowy, jest to dokładnie to, czego świat teraz potrzebuje.

Jeśli nie byliście fanami filmu z 2016 roku, prawdopodobnie serial, który ukaże się na Amazon Prime Video, tego nie zmieni. Wszyscy entuzjaści hardkorowej animacji mogą natomiast powoli zacierać ręce, ponieważ sądząc po wypowiedziach twórców scenariusza, produkcja jest w zaawansowanym stadium prac.

Sausage Party powraca. Amazon zamówił serial, w którym udzielą się wszyscy aktorzy występujący w animacji sprzed 6 lat. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Parówki powrócą w serialu W 2016 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →