Ruszyło głosowanie na Nagrodę Publiczności na Fryderykach!


25 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Plebiscyt wyłoni Przebój Roku i Wydarzenie Roku.

Do 6 marca można zagłosować na Nagrodę Publiczności podczas tegorocznej edycji Fryderyków. Nagroda składa się z dwóch kategorii.

Nominacje w kategorii Przebój Roku zostały wyłonione na podstawie liczby odtworzeń na Spotify, YouTube i Air Play (stacje radiowe FM).

W przypadku kategorii Wydarzenie Roku, lista 15 nominowanych wydarzeń powstała na podstawie zgłoszeń od członków Jury, w skład którego wchodzą dziennikarze muzyczni mediów ogólnopolskich oraz regionalnych. Wśród nominacji znalazły się  festiwale, trasy koncertowe i koncerty.

Głosowanie odbywa się poprzez SMS. Wszelkie informacje dotyczące plebiscytu i listy nominowanych znajdziecie na stronie wydarzenia.

Plebiscyt wyłoni Przebój Roku i Wydarzenie Roku. Do 6 marca można zagłosować na Nagrodę Publiczności podczas tegorocznej edycji Fryderyków. Nagroda składa się z dwóch kategorii. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →