fot. Rap Stacja Festiwal

Ruszyła sprzedaż biletów na Rap Stacja Festiwal 2024. Wystąpi ponad 70 artystów


16 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Rapowy festiwal potrwa w Sławie od 10 do 13 lipca 2024 r. Organizatorzy Rap Stacja Festiwal obiecują „najlepszą imprezę lata”.

Szykuje się najlepsza impreza lata?

Przyszłoroczna Rap Stacja Festiwal to pięć scen, koncerty największych gwiazd gatunku, freestyle, graffiti, breakdance, basket, wake, rolki, deski, rowery i wiele więcej. Czy w drugi weekend lipca w Sławie fani hip-hopu doświadczą „najlepszej imprezy lata”? Organizatorzy są co do tego przekonani i obiecują liczne atrakcje i niespodzianki. I choć nie znamy jeszcze line-upu, warto pomyśleć o festiwalu już teraz, szczególnie patrząc na poprzednie edycje. Póki co wiemy tylko, że od 10 do 13 lipca 2024 na sławskiej plaży wystąpi ponad 70 artystów. Kolejne gwiazdy festiwalu ogłaszane będą co poniedziałek i czwartek.

Rap Stacja Festiwal

Skoro w tym roku było tak, to za rok…

Jak pisaliśmy już kiedyś o Rap Stacja Festiwal – to impreza, która zwraca uwagę na hip-hopowej mapie Polski swoją różnorodnością. W tym roku zagrały legendy amerykańskiej sceny, czołowe postacie mainstreamu i polscy klasycy – a wszystko to w wyjątkowych okolicznościach, jakie tworzy Jezioro Sławskie. Goście tegorocznego festiwalu byli mocni. Była scena główna (m.in. Mata, Kuban, Oki, White 2115, Żabson, Białas, Otsochodzi, Kizo, Słoń i Kukon), Old School Stage (m.in. Onyx, Dope D.O.D., Paktofonika, Grammatik, Liroy, Wzgórze YA-PA 3, Grubson i Molesta Ewenement), Green Stage (m.in. Tede, Kacperczyk, Gruby Mielzky, Dwa Sławy i Belmondawg) oraz równie mocno dobrze wypełnione znanymi ksywami Red Bull Container i Rap Plaża. Przypominamy te ksywy i występy, żeby ci z was, którzy nigdy nie byli w Sławie, zdali sobie sprawę, jakiego formatu jest to impreza i dlaczego warto na niej być.

Kup bilet na Rap Stacja Festiwal 2024!

Rap Stacja Festiwal 2024 oficjalnie rusza wraz z before party w środę 10 lipca. Wstęp tego dnia jest bezpłatny. Na kolejne dni – 11, 12 oraz 13 lipca – można już kupić karnety, które dostępne są wyłącznie na stronie Biletomat.pl. Pierwsza pula wyprzedała się na pniu, ale ruszyła już druga, gdzie dostępne są karnet 3-dniowy, karnet VIP, a także karnety rodzinne 2+1 i 2+2. W styczniu 2024 ruszy także sprzedaż pola namiotowego.

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku na Rap Stacja Festiwal 2023

Rapowy festiwal potrwa w Sławie od 10 do 13 lipca 2024 r. Organizatorzy Rap Stacja Festiwal obiecują „najlepszą imprezę lata”. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Szykuje się najlepsza impreza lata? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →