Ruszył nowy serwis VOD dla fanów filmowej klasyki


19 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Entclick oferuje widzom klasyki kina z lat 70., 80., i 90. Kuratorem serwisu został polski krytyk filmowy i dziennikarz Tomasz Raczek.

Ruszyła platforma dla fanów klasyków kina

16 kwietnia wystartowała nowa platforma z filmami na życzenie. Entclick to miejsce dla fanów klasycznych filmów. Wszystkie produkcje poddane są rekonstrukcji cyfrowej i dostępne w jakości HD i 4K z polskim lektorem lub napisami.

Tak o Entclick mówi Tomasz Raczek, który został kuratorem serwisu:

Jako kurator Entclick będę uważnie dobierał kolejne licencje. Nasza oferta skierowana jest do osób z wyrobionym gustem filmowym. Nie będziemy skupiać się na nowościach. Entclick to miejsce, które szanuje czas i nie zmusza do scrollowania w nadziei na znalezienie czegoś wartościowego

Entclick – co znalazło się w ofercie serwisu

Aby ułatwił poruszanie się w serwisie, Entclick podzielony został na cztery główne kategorie:

  • Alfabet zbrodni z kinem kryminalnym (m.in. Czerwony smok, W kręgu zła, Śmiertelnie proste, Podglądacz)
  • W szponach zła z klasyką kina grozy (m.in. Zemsta po latach, Nie oglądaj się teraz, Książę ciemności, Drabina Jakubowa)
  • Ludzkie historie z przejmującymi i chwytającymi za serce filmami (m.in. Sprawa Kalinki, Przeklęta góra, Wszystko albo nic, Fresh)
  • Mistrzowie kampu z kinem „z przymrużeniem oka” (m.in. Flash Gordon, Krew z grobowca mumii, Ląd, o którym zapomniał czas, Maksymalne przyspieszenie)

W Entclick dostępne są także filmy komediowe, gwiazdorskie kino akcji (dział Hollywood muscle), a nawet klasycznie erotyki (dwie części Emmanuelle).

Entclick serwis z klasykami kina

W Entclick jest również autorski dział Tomasza Raczka, gdzie znaleźć można polecaną przez niego aktualnie produkcję oraz krótkie wprowadzenie na jej temat. Pierwszym polecanym przez niego filmem jest Śmiertelnie proste (1984) braci Coen, dostępne w wersji reżyserskiej.

Obecnie w na platformie znajduje się 50 klasycznych filmów. Możemy wypożyczyć je na 3 doby za jedyne 10 złotych. Entclick jest dostępny pod tym linkiem.

Entclick oferuje widzom klasyki kina z lat 70., 80., i 90. Kuratorem serwisu został polski krytyk filmowy i dziennikarz Tomasz Raczek. Ruszyła platforma dla fanów klasyków kina 16 kwietnia wystartowała nowa platforma z filmami na życzenie. Entclick to miejsce dla fanów klasycznych filmów. Wszystkie produkcje poddane są rekonstrukcji cyfrowej i dostępne w jakości HD i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.