Robbie Williams zagra koncert w Polsce!


07 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Robbie Williams ogłosił szczegóły europejskiej trasy koncertowej, w którą ruszy ze specjalnym gościem – grupą Erasure!

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie Robbie Williams zapowiedział swoją stadionową trasę koncertową na 2017 rok. Ogłoszone zostało 29 koncertów w 18 krajach, z otwierającym trasę występem w Manchester Etihad Stadium w dniu 2 czerwca 2017.

960_960_fb

Nas oczywiście najbardziej cieszy, że na liście znalazła się także Polska – a konkretnie Stadion Narodowy w Warszawie. Robbie Williams zagra tam koncert 13 sierpnia. Drugą dobrą wiadomością jest to, że gościem specjalnym na trasie będzie grupa Erasure, znana z takich hitów jak “A Little Respect”, “Chains of Love” i “Always”.

4 listopada ukazała się nowa płyta Robbiego Williamsa The Heavy Entertainment Show, którą promuje singiel “Party Like a Russian”. Robbie Williams został też właśnie nagrodzony BRITs Icon Award – najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez BRIT Awards, której jedynymi laureatami do tej pory byli Elton John i David Bowie.

Bilety wejdą do sprzedaży 11 listopada o godzinie 11.00 na RobbieWilliams.com i www.LiveNation.pl.

Sprawdź także:
Ariana Grande w Polsce w 2017 roku!

Robbie Williams ogłosił szczegóły europejskiej trasy koncertowej, w którą ruszy ze specjalnym gościem – grupą Erasure! Na dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie Robbie Williams zapowiedział swoją stadionową trasę koncertową na 2017 rok. Ogłoszone zostało 29 koncertów w 18 krajach, z otwierającym trasę występem w Manchester Etihad Stadium w dniu 2 czerwca 2017. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →