Rich the Kid na jedynym koncercie w Polsce


01 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Raper łączący hiphopowe tradycje Atlanty i Nowego Jorku - Rich the Kid - wystąpi 4 kwietnia w warszawskiej Progresji. Będzie to pierwszy i jedyny występ artysty w naszym kraju.

Rich the Kid, czyli Dimitri Roger, od najmłodszych lat interesował się hip-hopem. Jego pierwszymi idolami byli: Notorious B.I.G., Nas i Jay-Z.

Za początek kariery Rich the Kida, który na początku przygody z hip-hopem posługiwał się pseudonimem Black Boy The Kid, określa się marzec 2013 roku i jego pierwszy mixtape Been About The Benjamins.

Debiutancki album studyjny – The World Is Yours – ukazał się w 2018 roku. Z płyty pochodzą takie hity jak: New Freezer i Plug Walk. Na wydawnictwie gościnnie pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Future, Rick Ross i Lil Wayne.

W marcu tego roku pojawił się sequel debiutanckiego albumu – The World Is Yours 2.

26-letni muzyk ceniony jest nie tylko za artystyczne osiągnięcia, ale również za biznesową smykałkę. Jego działalność nie ogranicza się bowiem tylko do nagrywania płyt i koncertowania – w 2016 roku powołał do życia oficynę Rich Forever Music. W jej skład wchodzą tak cenieni twórcy jak Tory Lanez, Earl Sweatshirt czy Lil Skies, z którymi Rich the Kid blisko współpracuje.

Największych przebojów rapera będzie można posłuchać podczas jego pierwszego koncertu w Polsce. Rich the Kid zagra 4 kwietnia w warszawskiej Progresji. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.