REEBOK wszedł w kolabo z Victorią Beckham. Kolekcja dla wszystkich na ulicę i siłownię!


06 lutego 2019

Podziel się newsem:

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham to ubrania o maksymalnej sportowej wydajności w minimalistycznym stylu Victorii Beckham.

Reklama

Był czas, gdy Victoria Beckham notorycznie nosiła tylko wysokie obcasy. Obecnie jednak stawia na większą wygodę. Tak bardzo, że połączyła siły z Reebokiem. Stworzyli razem kolekcję odzieży sportowej, która jest równie elegancka i przyjemna w treningu.

Victoria Beckham x Reebok oferują minimalistyczne, eleganckie sportowe staniki, dresy i bluzę z golfem, która wyprzedała się w mniej niż 12 godzin. Dla Victorii ważne było, aby zaprojektować kolekcję do noszenia, która sprawdzi się w codziennym życiu, dla każdej kobiety i mężczyzny na całym świecie.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham to ubrania o maksymalnej sportowej wydajności w minimalistycznym stylu Victorii Beckham. Był czas, gdy Victoria Beckham notorycznie nosiła tylko wysokie obcasy. Obecnie jednak stawia na większą wygodę. Tak bardzo, że połączyła siły z Reebokiem. Stworzyli razem kolekcję odzieży sportowej, która jest równie elegancka i przyjemna w treningu. Victoria Beckham x […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: