Radiohead na Open’er Festival 2017


20 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Radiohead headlinerem Open’er Festival 2017!

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami i podejrzeniami – pierwszą ogłoszoną gwiazdą Open’er Festival 2017 jest zespół Radiohead. Dzisiaj ogłoszono, że Radiohead zagrają na Glastonbury 2017, więc gdy Open’er Festival na swoim fanpage’u zapowiedział ogłoszenie pierwszego artysty dziś o godzinie 18 – byliśmy właściwie pewni, że będą to Radiohead.

Radiohead zagrają w środę, 28 czerwca 2017 roku. Możemy spodziewać się 2,5-godzinnego koncertu pełnego różnorodnego materiału. Cały festiwal odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca. Organizatorzy próbowali ściągnąć Radiohead od wielu lat – udało się dopiero teraz.

– Czekam na ten moment od pierwszej edycji festiwalu, od 15 lat. To ogłoszenie jest niepowtarzalne, oczekiwane przez bardzo wielu i co tu dużo mówić – historyczne. Po raz pierwszy w Gdyni! Po raz pierwszy na Open’erze! Radiohead! – powiedział Mikołaj Ziółkowski, dyrektor Open’er Festival.

Dyskografię brytyjskiego zespołu zamyka album A Moon Shaped Pool z 2016 roku. Bilety na tegoroczny Open’er Festival są już w sprzedaży. Ceny biletów rozpoczynają się od 239 złotych za pojedynczy dzień, a kończą na 549 złotych za 4-dniowy karnet z polem namiotowym.

Sprawdź także:
W oczekiwaniu na numery z Burialem i Four Tetem. Pięć featuringów Thoma Yorke’a

Zespół Radiohead headlinerem Open’er Festival 2017! Zgodnie z naszymi oczekiwaniami i podejrzeniami – pierwszą ogłoszoną gwiazdą Open’er Festival 2017 jest zespół Radiohead. Dzisiaj ogłoszono, że Radiohead zagrają na Glastonbury 2017, więc gdy Open’er Festival na swoim fanpage’u zapowiedział ogłoszenie pierwszego artysty dziś o godzinie 18 – byliśmy właściwie pewni, że będą to Radiohead. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →