Quebonafide wysyła wideo-pocztówkę z autobusowej trasy Red Bulla!


14 lipca 2018

Podziel się newsem:

To był prawdziwy ogień! Z wypiekami wspominamy trasę RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR!

Ależ tam się działo! Niesamowita energia, totalna charyzma na scenie oraz całe mnóstwo emocji – takie rzeczy działy się na każdym koncercie w ramach trasy RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR. Kto był, ten wie. A kogo nie było – teraz może to sprawdzić oglądając wideo-pocztówkę z kulisów trasy Quebonafide.

Artysta wraz z muzycznym autobusem Red Bulla przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, by na jedynej w swoim rodzaju mobilnej scenie zagrać osiem koncertów. Każdy występ przyciągnął tysiące fanów, a na koncertach panowała niesamowita atmosfera.

Co działo się na RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR? Zobaczcie video z trasy i backstage’u!

 

A przy okazji przypominamy, że Quebonafide niedługo będzie można usłyszeć na żywo na dwóch zacnych, hip hopowych imprezkach – Mazury Hip Hop Festiwal 2018 oraz Polish Hip Hop Festival 2018!

Fot. główne Wojciech Koziara

To był prawdziwy ogień! Z wypiekami wspominamy trasę RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR! Ależ tam się działo! Niesamowita energia, totalna charyzma na scenie oraz całe mnóstwo emocji – takie rzeczy działy się na każdym koncercie w ramach trasy RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR. Kto był, ten wie. A kogo nie było – […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
60 PLN
Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.