kadr z klipu do utworu „Honey Bun”

Quavo singlem „Honey Bun” oddaje hołd zmarłemu Takeoffowi


31 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Quavo prezentuje nowy singiel zatytułowany Honey Bun będący kolejnym hołdem dla tragicznie zmarłego Takeoffa.

W ciągłej żałobie

Ponad pół roku temu świat obiegła informacja o tragicznej śmierci byłego członka Migos, Takeoffa. Został zastrzelony podczas prywatnego przyjęcia w Houston. Jego śmierć wstrząsnęła szczególnie Atlantą, z której pochodził. Pogrzeb rapera odbył się na State Farm Arenie w stolicy stanu Georgia, która mieści ponad 20 tysięcy osób. Stadion wypełnił się do ostatniego miejsca, a na pożegnaniu rapera wystąpili m.in. Drake czy Justin Bieber. Przemówienia wygłosili pozostali członkowie MigosQuavo i Offset. Oprócz członków muzycznej społeczności na uroczystości pojawił się także urzędujący burmistrz Atlanty.

Po rozstaniu się ekipy Migos, Quavo, który prywatnie był także wujkiem Takeoffa, założył z nim duet Unc & Phew. Nagrali wspólny album Only Built for Infinity Links. Który zadebiutował niewiele ponad miesiąc przed śmiercią Takeoffa. Quavo od tego czasu wypuszcza solowe single będące hołdem dla przyjaciela i członka rodziny. Najnowszy, trzeci po Without You i Greatness zatytułowany Honey Bun trafił do sieci dziś w nocy. Jak na ten moment nie wiemy, czy single zwiastują solowy album rapera.

Quavo – Honey Bun

Drugi solowy album Offseta przesunięty

Tym samym trzeci członek nieistniejącej już ekipy Migos, Offset, wciąż pracuje nad swoim solowym krążkiem. Raper, który według medialnych doniesień pozostawał w konflikcie z Quavo i Takeoffem planował wydanie albumu w listopadzie 2022 roku, jednak śmierć byłego kolegi z zespołu prawdopodobnie zmieniło jego plany. Od tego czasu nie mamy żadnych informacji na temat daty premiery drugiego solowego krążka rapera, który prywatnie związany jest z Cardi B.

Quavo prezentuje nowy singiel zatytułowany Honey Bun będący kolejnym hołdem dla tragicznie zmarłego Takeoffa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins W ciągłej żałobie Ponad pół roku temu świat obiegła informacja […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →