Qpa Strachu – wyjątkowa impreza na Halloween w Poznaniu


08 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie masz planów na Halloween? Chcesz zabawić się w atmosferze strachu i grozy? Qpa Starchu to wydarzenie dla Ciebie! Sprawdź szczegóły.

Halloween w Poznaniu

Nadchodzi najstraszniejsza noc w roku – Halloween. Ta amerykańska tradycja już na dobre się u nas zadomowiła. Młodzi ludzie z roku na rok coraz częściej przebierają się za upiorne postaci i spędzają noc z 31 października na 1 listopada na mieście, nie tylko chodząc od domu do domu i sprawiając psikusy sąsiadom, ale przede wszystkim dobrze się bawiąc.

halloween qpa strachu

Qpa Strachu, 31 października w Poznaniu

Wciąż nie masz planów na tegoroczne Halloween? Nic straconego! Ekipa Stowarzyszenia Zawsze Czujni „Semper Vigilant” przejmuje tej nocy teren Fortu 1a w Poznaniu. Już 31 października wydarzą się tam rzeczy niespotykane.

Demoniczny klimat, efekty specjalne, stado stworów, zjaw i zombie – to wszystko znajdziecie już w Halloween podczas imprezy Qpa Strachu.

O okropny, przerażający klimat zadbają specjaliści od charakteryzacji i efektów filmowych Stowarzyszenia Zawsze Czujni. Jeśli czujecie się na tyle odważni – przybywajcie!

halloween qpa strachu

Charytatywne Halloween

Wydarzenie startuje o 21:00, a wspomniany Fort 1a znajduje się na skrzyżowaniu ul. Gołężyckiej i Warownej. Środki zebrane w ramach wydarzenia zostaną przekazane na pomoc Schronisku dla bezdomnych kobiet z dziećmi w Poznaniu na ul. Starołęckiej 36/38.

Qpa Strachu – bilety

Cel jest szczytny, a i zabawa zapowiada się przednia, choć z pozoru przerażająca. Nie dajcie się jednak opętać przez demony zła! Kupcie bilety już teraz na Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Qpa Strachu - Fort 1a, Poznań | 31.10.2019

Biletomat.pl
30 - 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.