Przy jakich rytmach najlepiej się wcina w Trójmieście?


19 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mac Demarco, Tame Impala, SBTRKT – w Trójmieście to oni ‘grają do kotleta’. Jeśli lubisz zjeść w towarzystwie dobrej muzyki sprawdź nasze zestawienie knajp z najlepszymi dźwiękami.

Jest wiele czynników, które mają wpływ na podjęcie decyzji „Gdzie dziś zjem obiad?”. Jedni kierują się popularnością lokalu (celebryci), inni wnętrzem (designerzy), a pozostali opinią i menu (głodni ludzie). A może by tak zacząć kierować się muzyką, która jest puszczana w lokalu?

Mówią na mieście, że hip-hop powinno łączyć się z chipsami, jazz z czekoladą, a klasykę z winem (banał). Niech muzyka stanie się przyprawą!

Oto PLAYLISTA Trójmiejskich lokali:

Chwila Moment – Gdynia

 

Apetyczne piąteczki gwarantuje We Stream Moment. Polega to na tym, że przez 4 godziny w lokalu grają Dj’e. Masz dwie opcje: Pierwsza to taka, że oglądasz transmisję prosto z kanapy w swoim domu. Druga opcja, to zajadanie pyszności i przeżywanie akcji na żywo. Grają między innymi techno, house, deephouse i drum ‘n bass. Możecie to potraktować jako rozgrzewkę przed pójściem na miasto!

CAŁY GAWEŁ – SOPOT


Są dość tajemniczy, dlatego idąc tam przygotujcie sobie Shazam (najlepszą akustykę mają w WC). Puszczają muzykę niszową. Celowo omijają główny nurt. Lubią gitarę i elektronikę.

DWIE ZMIANY – SOPOT


Muzyka jaką puszczają jest podyktowana gustom osób, które akurat są na zmianie. Usłyszycie u nich chilloutowe, gitarowe brzmienia jak Mac Demarco, Tame Impala. Wieczorami odpalają Boiler Roomy: Motor City Drum Enseble, Len Faki, Black Madonna, Kaytranada. A oto playlista z ich ulubionymi odkryciami, którą też włączają:

RZECZ JASNA – GDAŃSK DOLNE MIASTO


Leci u nich ta sama playlista, co w paryskiej knajpie, o prawie że identycznym wnętrzu. Lista nazywa się Berlin Chill Out użytkownika Berliner Wunderbar – tak też się nazywa ów knajpa. Od Niny Simone, przez The Rolling Stones, The Whitest Boy Alive do Sebastiena Telliera, Jungle czy nawet Apparat i Massive Attack. To tę playlistę zaczęli ludzie chwalić i ona leci najczęściej. Jednak, kto jest za barem ten ma władzę – w puszczaniu muzyki, oczywiście.

JÓZEF K – GDAŃSK GŁÓWNY


Playlista to ich tajemnica. Lecz ten, kto lubi Moderat, Massive Attack, Röyksopp, Tricky może tam śmiało iść.

SURF BURGER – GDAŃSK GŁÓWNY


Zajadając burgery usłyszycie: Indian Summer, SBTRKT, Caribou, Gossip, MGMT, Kendrick Lamar. Chcecie więcej? Łapcie SURF PLEJKE.

 

To gdzie wybierzecie się posłuchać muzyki, a przy okazji zjeść?

Mac Demarco, Tame Impala, SBTRKT – w Trójmieście to oni ‘grają do kotleta’. Jeśli lubisz zjeść w towarzystwie dobrej muzyki sprawdź nasze zestawienie knajp z najlepszymi dźwiękami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →