Zobacz film, który dał dwóm studentom pracę u Disneya


16 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Ten krótki film o chłopaku i jego psie wygrał już 59 międzynarodowych nagród i zapewnił jego twórcom pracę w studiach Disney i Pixar.

Marudny chłopak, który całymi dniami tylko gra na konsoli, otrzymuje prezent-niespodziankę od swojej matki. Kiedy go otwiera, nie jest zadowolony, ale po krótkim czasie to się zmienia. Zobaczcie:

Uroczą animację zatytułowaną “Prezent” stworzyli Jacob Frey (reżyser, scenarzysta i animator) oraz Markus Kranzler (światło, cienie i rendering). Zaprezentowali ją jako swoją pracę dyplomową na Instytucie Animacji, Efektów Wizualnych i Cyfrowej Postprodukcji na Akademii Filmowej Baden-Wuertttemberg w niemieckim Ludwigsburgu. Film powstał na bazie komiksu, który stworzył Fabio Coala Cavalcanti – twórca z Brazylii.

“Prezent” zaprezentowano na ponad 180 festiwalach filmowych i nagrodzono 59 nagrodami. Obaj twórcy filmu – Jacob Frey i Markus Kranzler – otrzymali oferty pracy od studia Disneya i Pixara, gdzie obecnie pracują.

Ten krótki film o chłopaku i jego psie wygrał już 59 międzynarodowych nagród i zapewnił jego twórcom pracę w studiach Disney i Pixar. Marudny chłopak, który całymi dniami tylko gra na konsoli, otrzymuje prezent-niespodziankę od swojej matki. Kiedy go otwiera, nie jest zadowolony, ale po krótkim czasie to się zmienia. Zobaczcie: Zobacz także Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →