Powstało nowe wino dla Millenialsów – Chewing Gum


06 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowość na rynku, która powstała z myślą o pokoleniu Y. Pojawiło się wino o smaku... gumy balonowej.

Wino powoli przestaje być trunkiem kojarzonym z  elegancką kolacją. W dzisiejszych czasach wina powinny już nie tylko wprowadzać w dobry nastrój ale dobrze jakby również ładnie wyglądały na zdjęciach.

Opcja z kolorowymi winami jest już znana. Od tej pory, gdy w mediach zrobiło się głośno o niebieskim winie, każda następna podobna nowina budzi zainteresowanie. Było już nawet wino w kolorze łez jednorożca. Teraz pojawiła się kolejna opcja – wino o smaku gumy balonowej!

Twórcy marki „Chewing Gum” postanowili zerwać z grzecznym wizerunkiem rosé i stworzyć jego nowoczesną wersję z myślą o pokoleniu Milenialsów. Kierowali się badaniami, których wynik pokazał, że to właśnie milenialsi są największą grupą miłośników tego trunku. Justin Remotap, Mitchell Bauman i Rachel Meiring stworzyli razem opakowanie i identyfikacje marki. Jest urocza i z alkoholem się nie kojarzy.

Trzeba przyznać, że design tego wina faktycznie mocno odbiega od tradycyjnego. Kształt butelki wskazywałby bardziej na lemoniadę niż elegancki trunek. Skusilibyście się?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także