kadr z serialu „The Last of Us”

Posłuchajcie ulubionych utworów Pedro Pascala. Na liście m.in. Princess Nokia


20 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fani chcą wiedzieć wszystko na temat Pedro Pascala. Tym razem mogą posłuchać utworów, o których pozytywnie wypowiadał się artysta w swoich wywiadach.

Kult Pedro Pascala

Szał wokół odtwórcy roli Joela w The Last of Us trwa. Pedro Pascal uwielbiany jest za swoje kreacje aktorskie, w których najczęściej gra zamkniętych emocjonalnie bohaterów, a jednocześnie za wizerunek pozytywnej, pozytywnej osoby publicznej. Więcej na temat jego fenomenu przeczytacie tutaj.

Trzeba przyznać, że fani Pascala nie znają limitu, jeżeli chodzi o szukanie informacji na temat swojego „bóstwa”. Niedawno dokopali się do jego zamówienia na ulubioną kawę i testowali ją w swoich kawiarniach. Dzisiaj mogą dodać na swoje playlisty utwory, których aktor chętnie słucha w wolnym czasie. Portal „Far Out” zebrał listę piosenek, przewijających się przez wywiady artysty i wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Pedro Pascal jako Oberyn Martell, kadr z serialu „Gra o Tron”

Ulubione utwory Pascala

Wśród ukochanych utworów aktora znalazły się przede wszystkim te z XX wieku. Widać, że Pascal lubi muzykę o tanecznym zabarwieniu – na liście znajdzie się hit disco Ring My Bell Anity Ward, meksykańska piosenka ludowa w wykonaniu Ritchiego Valensa La Bamba oraz jeden z singli grupy Technotronic. Nie zabrakło również legendarnych artystów muzyki rozrywkowej, m.in. The Supremes, Prince’a czy Billy’ego Idola.

Czy aktor lubi również nową muzykę? Ciekawym wyborem jest utwór Tomboy amerykańskiej raperki Princess Nokii. To drugi utwór z albumu 1992 Deluxe z 2017 roku. Piosenka opowiada o celebrowaniu swojej cielesności oraz seksualności. Ciekawy wybór, Pedro!

Oto pełna lista:

  • Anita Ward – Ring My Bell
  • Billy Idol – White Wedding
  • Fleetwood Mac – Dreams
  • Prince – Purple Rain
  • Princess Nokia – Tomboy
  • Ritchie Valens – La Bamba
  • Sam Cooke – Bring It On Home To Me
  • The Supremes – Come See About Me
  • Technotronic – Move This

Fani chcą wiedzieć wszystko na temat Pedro Pascala. Tym razem mogą posłuchać utworów, o których pozytywnie wypowiadał się artysta w swoich wywiadach. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Kult Pedro Pascala […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →