kadr z klipu do utworu „Pondemia”

Pono odpala grę miejską „Dawaj z nami”, która przybliża korzenie polskiego hip-hopu


05 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Pono wraz z twórcami aplikacji Yoniee stworzył aplikację Dawaj z nami, będąca grą miejską opowiadająca o korzeniach hip-hopu.

Pono przybliży historię polskiego hip-hopu

Kilka tygodni temu Pono tajemniczo zapowiadał powrót hip-hopu z podwórek. Część osób spodziewała się nowej muzyki od rapera, jednak rzeczywistość okazała się być może nawet ciekawszej. Label Pono, Esape, we współpracy z twórcami aplikacji Yoniee stworzył grę miejską na telefon. Dawaj z nami oprowadza po wyjątkowych miejscach dla historii kultury hip-hopowej w Polsce, przy okazji prezentując liczne ciekawostki. Jak o samej aplikacji pisze Pono:

Dzięki aplikacji @yonieeapp pokażemy Wam, gdzie zaczynał się hip-hop w Warszawie. Trafimy razem do najbardziej klasycznych miejscówek, a co więcej! Im dalej wspólnie zajdziemy, tym więcej fizycznych nagród zgarniesz! Więcej na temat akcji znajdziesz u nas w social mediach. Obserwuj, co się dzieje, bo wracamy do gry 

Korzystając z aplikacji, można wygrać liczne nagrody związane z twórczością rapera. Wkrótce mamy poznać kolejnych artystów, którzy już zaangażowali się w akcję Dawaj z nami. Jak zapowiadają twórcy, cała akcja będzie zwieńczona czymś bardzo wyjątkowym.

Post promujący grę Dawaj z nami

Pono autorem najdroższego preorderu

Trzeba przyznać, że Pono od zawsze miał niezwykle kreatywne pomysły na promowanie swojej twórczości. Wystarczy przypomnieć, że jest autorem najdroższego wydania preorderowego płyty w historii polskiego rapu. Jego album Pondemia można było kupić w specjalnym preorderowym, do którego dodawane były motocykle. Oprócz tego bluza, koszulka pendrive z dodatkową zawartością, a także vape pen. Koszt preoderu? 12 tysięcy złotych. Niestety, nie mamy informacji, ile sztuk tego zestawu udało się sprzedać.

Pono wraz z twórcami aplikacji Yoniee stworzył aplikację Dawaj z nami, będąca grą miejską opowiadająca o korzeniach hip-hopu. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Pono przybliży historię polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →