Poczuj magię świąt jeszcze raz w DELI Park

Obserwuj nas na instagramie:

Tęsknicie za atmosferą Świąt? A może już odliczacie dni do kolejnych? DELI Park przypomni Wam bożonarodzeniowy klimat i zabierze w podróż dookoła świata!

Przedłuż sobie Święta i poczuj znów ich klimat

Święta Bożego Narodzenia już dawno za nami, nowy rok rozkręcił się na dobre, a większość z nas zdążyła już wrzucić choinkę, posprzątać ozdoby, zwinąć lampki z balkonu, puścić się w wir pracy, bieg zdobywania kolejnych umiejętności, osiągania nowych celów, czy spełniania marzeń i tegorocznych postanowień, czyli zwyczajnie ponownie wpaść w pęd życia codziennego.

Mało kto pamięta na co dzień o ckliwości świątecznej atmosfery, którą przecież mimo wszystko tak bardzo lubimy i której wyczekujemy z utęsknieniem rok w rok. A co gdyby tak przedłużyć sobie nieco ten świąteczny czas i jeszcze raz poczuć magię Świąt?

DELI Park Świąteczna Kraina
DELI Park – Świąteczna Kraina

DELI Park – 65 000 m2 atrakcji dla całej rodziny

Są miejsca, w których bożonarodzeniowy klimat nadal trwa. Jednym z nich jest DELI Park – położony 20 kilometrów pod Poznaniem, w miejscowości Trzebaw ogromny park pełen atrakcji, który w zimowe wieczory zmienia się w prawdziwą Świąteczną Krainę. 3 miliony lampek, które znajdują się na 65 000 m2 powierzchni parku to prawdziwy raj dla wewnętrznego Griswolda każdego psychofana Świąt i towarzyszącego im splendoru.

Za dnia DELI Park prezentuje się niepozornie. Jego ścieżki otaczają z wszelkich stron między innymi prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, czy ulubione postacie z bajek, takie jak Scooby-doo, Shrek, czy Sponge Bob. Na terenie parku znajduje się również mini zoo, mini park linowy, interaktywne place zabaw, a wszystko to łączy zabawę z elementami edukacyjnymi, które pojawiają się w pobliżu wymienionych atrakcji.

DELI Park Świąteczna Kraina
DELI Park

Magia Świąt w DELI Parku

Na pierwszy rzut oka DELI Park przypomina bardziej atrakcję będącą spełnieniem marzeń każdego dziecka, jednak po zmroku swoje wewnętrzne dziecko odkryje tu każdy, nawet najwięksi sceptycy tego typu atrakcji. Gdy przestrzeń parku rozświetlają miliony kolorowych lampek staje się on prawdziwą, Świąteczną Krainą, pełną iluminacji, świetlistych korytarzy i tak zwanych “insta-friendly”, świątecznych konstrukcji, czyli bombek, prezentów i wielu innych, w których można robić sobie wyjątkowe sesje fotograficzne.

Świąteczna Kraina to prawdziwy raj nie tylko dla dzieci, ale również dla miłośników social mediów, którzy lubią zaskakiwać swoich obserwatorów fotkami z nietypowych, zaskakujących miejsc. W DELI Parku odnajdą się również całe rodziny. Dzieci mają okazję spotkać tu Świętego Mikołaja i odwiedzić jego dom, a na nieco starszych czeka chociażby grzane wino i inne smakołyki serwowane na terenie parku. To także świetna okazja dla par do romantycznego spaceru w świątecznej scenerii.

DELI Park Świąteczna Kraina
DELI Park

W jeden dzień dookoła świata, czyli park miniatur w DELI Parku

Dodatkową atrakcją, jest umieszczony na terenie obiektu park miniatur. Tym sposobem można się wybrać w jeden dzień dookoła świata i przy okazji spaceru po DELI Parku zwiedzić takie miejsca jak Paryż i Wieżę Eiffla, Statuę Wolności w Nowym Jorku, Taj Mahal, Partenon, londyński Tower Bridge, Operę w Sydney, czy nieco bliżej – warszawski Pałac Kultury i Nauki.

DELI Park Świąteczna Kraina Park Miniatur
DELI Park – Park Miniatur

Podniebny spacer w DELI Parku

Jednak najwięcej wrażeń dostarcza całkiem niepozornie wyglądająca Podniebna Eko-Wioska. To przypominająca nieco park linowy, oświetlona ścieżka, zwieszona w powietrzu miedzy stacjami zbudowanymi na oddalonych co kilka metrów drzewach. Ten podniebny spacer z nutką adrenaliny, to nie tylko pełna emocji przygoda, ale również okazja do podziwiania panoramy całej Świątecznej Krainy z perspektywy lotu ptaka.

DELI Park Świąteczna Kraina
DELI Park – Podniebna Eko-Wioska

Jeśli tęsknicie za świątecznym klimatem i szukacie atrakcji, która w dobie pandemii pozwoli Wam wyrwać się z domów i poczuć trochę wolności – DELI Park pod Poznaniem to idealne miejsce, które musicie odwiedzić! Świąteczną Krainę możecie zwiedzać do 28 lutego, a więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Tęsknicie za atmosferą Świąt? A może już odliczacie dni do kolejnych? DELI Park przypomni Wam bożonarodzeniowy klimat i zabierze w podróż dookoła świata! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Przedłuż […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →