Laba.Land – najzieleńsza miejscówka w Poznaniu


25 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Laba.Land to szczególna przestrzeń w samym sercu Poznania. Odbywają się tu wydarzenia skoncentrowane na kulturze oraz rekreacji, koncerty, warsztaty i rozmaite eventy. Zapraszamy do Laba.Landu, gdzie wydarzenia kręcą się przez okrągły rok.

Reklama

Laba.Land i gra w zielone

Jak przystało na miejscówkę szczycącą się bliskością przyrody, Laba.Land stawia na pielęgnację więzi z naturą oraz promocję ekologii. Ostatnia edycja Zielonej Soboty przykuła uwagę szczególnym wydarzeniem –Zielonym Targiem, który skusi wszystkich wielbicieli pachnących, sezonowych warzyw i owoców, a także własnoręcznie wyrabianych serów czy wędlin. Laba.Land ugościł u siebie wystawców z Placu Bernardyńskiego i tym samym zapoczątkował w swoich progach cykl naturalnego jarmarku. Kolejny Zielony Targ odbędzie się już w tę sobotę – wybierz się tam i spróbuj wyjątkowych, ekologicznych smakołyków!

Laba.Land i Zielony Targ – ekologiczni bohaterowie

Doskonale znane nam są stoiska zapełnione świeżymi roślinnymi skarbami, kolorowymi warzywami i soczystymi owocami. Laba.Land na Zielonym Targu przygotował dla Was specjalną selekcję tych naturalnych produktów. Top of the top, crème de la crème, czyli innymi słowy: towary i plony najlepsze z najlepszych. Na Zielonym Targu będzie można spróbować m.in. produktów Serów Grądzkich– czyli dojrzewających serów od szczęśliwych kózek, domowych chrupiących wypieków od Agi Bagietki, pysznego pieczywa od Kucz Piekarnia i Spiżarnia, Serów Łomnickich – mocy mlecznych wyrobów, powstających w gospodarstwie nieopodal Śnieżki, a także zdrowych, tradycyjnych mięs od Gościńca u Deców i Rolmięs.

Wypieki od Agi Bagietki

W Laba.Land nie zabraknie oczywiście również wystawców roślinnych. Weganie powinni być wniebowzięci: gospodarstwo Ojcowizna dostarczy na Zielony Targ najświeższe, wysokojakościowe produkty z własnego pola. Laba.Land zadba ponadto o wyroby z nieco innej beczki, takie jak świeżo parzona kawa od Palarnia kawy Adam’s Blend, czy oleje tłoczone na zimno od Naturini. Na Zielonym Targu wystawi się także znany poznaniakom sklep BIOrę, z produktami na wagę, takimi jak bakalie i strączki oraz z akcesoriami zero waste.

Produkty z gospodarstwa Ojcowizna

Laba.Land – Zielony Targ. Z jednej strony jarmark, a z drugiej chill i utopia

Laba.Land to miejscówka, w której nieustannie coś się dzieje. Podejmowane inicjatywy stanowią świetną alternatywę dla kolejnego weekendu spędzonego po prostu na mieście. Wstęp do Laba.Landu jest bezpłatny, a goście mogą śmiało korzystać z infrastruktury pozostawionej do ich dyspozycji.

Warsztaty w Laba.Land

Marzy Ci się nieco sportowej aktywności? Znajdziesz tam boisko do siatkówki plażowej. Chcesz odpocząć od zgiełku i pomedytować w spokoju? Leśna Czytelnia to odpowiednie miejsce! Oprócz tego w Laba.Land cały czas organizowane są ciekawe eventy, takie jak warsztaty rękodzieła, potańcówki, silent disco. Jeśli szukasz miejsca, w którym odpoczniesz zarówno fizycznie, jak i psychicznie – trafiłeś doskonale. Serdecznie zapraszamy do Laba.Landu.

Laba.Land to szczególna przestrzeń w samym sercu Poznania. Odbywają się tu wydarzenia skoncentrowane na kulturze oraz rekreacji, koncerty, warsztaty i rozmaite eventy. Zapraszamy do Laba.Landu, gdzie wydarzenia kręcą się przez okrągły rok. Laba.Land i gra w zielone Jak przystało na miejscówkę szczycącą się bliskością przyrody, Laba.Land stawia na pielęgnację więzi z naturą oraz promocję ekologii. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.