Pięć Dwa (Dębiec) wyrusza w trasę promującą nowa płytę!


25 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polecamy te koncerty z „Czystym Szumieniem”! ;)

Reklama

Hans, Deep oraz Bobson z legendarnej ekipy Pięć Dwa (znanej również jako 52 Dębiec) wracają po 4 latach ciszy z nowym albumem.

Krążek „Czyste Szumienie” pojawi się w sklepach 7 września i polecamy go… z czystym sumieniem. ;) Na płycie nie zabraknie bowiem soczystych tekstów z dystansem do siebie i świata, poczucia humoru oraz ciekawych pomysłów.

Oczywiście po premierze nowego krążka przyjdzie czas na zaprezentowanie nowego materiału w wersji LIVE.

Pierwszy koncert ekipy Pięć Dwa rozpoczynający ich trasę koncertową #lutujemyraptour odbędzie się 28 września 2018 w poznańskim Schronie. Poza kawałkami z „Czystego Szumienia” nie zabraknie też starych, „dębieckich” klasyków podsumowujących 15 lat działalności poznańskiego składu na scenie.

A gdzie jeszcze Hans, Deep oraz Bobson zagrają na żywo? Sprawdźcie, kiedy Pięć Dwa odwiedzi Wasze miasto!

Polecamy te koncerty z „Czystym Szumieniem”! ;) Hans, Deep oraz Bobson z legendarnej ekipy Pięć Dwa (znanej również jako 52 Dębiec) wracają po 4 latach ciszy z nowym albumem. Krążek „Czyste Szumienie” pojawi się w sklepach 7 września i polecamy go… z czystym sumieniem. ;) Na płycie nie zabraknie bowiem soczystych tekstów z dystansem do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.