Pięć Dwa (Dębiec) wyrusza w trasę promującą nowa płytę!


25 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Polecamy te koncerty z “Czystym Szumieniem”! ;)

Hans, Deep oraz Bobson z legendarnej ekipy Pięć Dwa (znanej również jako 52 Dębiec) wracają po 4 latach ciszy z nowym albumem.

Krążek “Czyste Szumienie” pojawi się w sklepach 7 września i polecamy go… z czystym sumieniem. ;) Na płycie nie zabraknie bowiem soczystych tekstów z dystansem do siebie i świata, poczucia humoru oraz ciekawych pomysłów.

Oczywiście po premierze nowego krążka przyjdzie czas na zaprezentowanie nowego materiału w wersji LIVE.

Pierwszy koncert ekipy Pięć Dwa rozpoczynający ich trasę koncertową #lutujemyraptour odbędzie się 28 września 2018 w poznańskim Schronie. Poza kawałkami z “Czystego Szumienia” nie zabraknie też starych, “dębieckich” klasyków podsumowujących 15 lat działalności poznańskiego składu na scenie.

A gdzie jeszcze Hans, Deep oraz Bobson zagrają na żywo? Sprawdźcie, kiedy Pięć Dwa odwiedzi Wasze miasto!

Polecamy te koncerty z “Czystym Szumieniem”! ;) Hans, Deep oraz Bobson z legendarnej ekipy Pięć Dwa (znanej również jako 52 Dębiec) wracają po 4 latach ciszy z nowym albumem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →