Mamy nowy klip od Pięć Dwa promujący trasę #lutujemyraptour2018!


05 listopada 2018

Podziel się newsem:

Zobaczcie teledysk do Niedasienieda i łapcie wlotki na koncerty poznańskiego składu!

Pięć Dwa pochwaliło się nowym klipem, który oddaje niesamowity klimat na ich koncertach. Utwór „Niedasienieda” pochodzi z wydanego we wrześniu krążka „Czyste Szumienie”.

Chcecie poczuć taką moc NA ŻYWO? Niedługo będzie ku temu okazja. Hans, Deep oraz Bobson aktualnie koncertują w ramach trasy #lutujemyraptour2018. Na koncertach oprócz najnowszego materiału będzie można usłyszeć również starsze przeboje z dyskografii zespołu obejmującej ponad 15 lat działalności na scenie.

Sprawdźcie, kiedy Pięć Dwa zawitają do Waszego miasta. :)

Zobaczcie teledysk do Niedasienieda i łapcie wlotki na koncerty poznańskiego składu! Pięć Dwa pochwaliło się nowym klipem, który oddaje niesamowity klimat na ich koncertach. Utwór „Niedasienieda” pochodzi z wydanego we wrześniu krążka „Czyste Szumienie”.  Chcecie poczuć taką moc NA ŻYWO? Niedługo będzie ku temu okazja. Hans, Deep oraz Bobson aktualnie koncertują w ramach trasy #lutujemyraptour2018. Na […]

Pięć Dwa #lutujemyraptour2018

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →